J.A.R. pokřtí svou Eskalaci dobra na pěti dubnových koncertech

J.A.R. pokřtí svou Eskalaci dobra na pěti dubnových koncertech

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Kapela J. A. R., legenda české funky scény, potěšila v březnu všechny své fanoušky novou studiovou deskou Eskalace dobra, na níž si museli příznivci počkat dlouhých šest let od posledního alba Dlouhohrající děcka. Zbrusu nové písně vyjede kapela představit na krátké dubnové turné. 

Nová deska vzbudila u fanoušků velké nadšení. J. A. R. jsou na ní totiž v excelentní formě a posluchačům servírují jeden energický track za druhým. Prvotřídní hudba a skvělé texty Oty Klempíře, které se nebojí říkat věci přímo - to je to, co dělá z jejího poslechu neobyčejný zážitek, během něhož zapomenete na starosti a budete se chtít nechat unášet na rytmech, které jsou na české hudební scéně velmi svěžím oživením. “Žádný z nás nebere takový prachy jak tehdy kecal Jakeš,” rapují hned v prvním songu Spral to ďas.  

Funky matadoři pokřtí oficiálně své album 20. dubna v Lucerna Music Baru. V průběhu dubna představí novou desku ale i v Karlových Varech, Litvínově, Hradci Králové a v Brně. Návštěvníci se tak mohou těšit na živé provedení písní, jako jsou Zhublas, Jsem vymletej nebo Když ti před Moskvou dojde pervitin. “Další várka koncertů bude na podzim,” slibuje kapela svým fanouškům, kteří mají dubnové zastávky příliš z ruky. 

Termíny

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Lucerna Music Bar nabízí i další akce

Umělci: J.A.R.

Místo konání: Lucerna Music Bar

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!