Deep Purple prozrazují vše o novém albu. Na turné mají velké plány

Líbí? Pošlete to dál...
Deep Purple prozrazují vše o novém albu. Na turné mají velké plány

Kapela Deep Purple na podzim minulého roku ohlásila velké světové turné, které podpoří i vydáním nové studiové desky. Nejprve na téma jubilejní dvacáté studiovky, se kterou rocková legenda dorazí i do Prahy, trochu mlžila, nyní konečně zveřejnila všechny podrobnosti včetně plánovaných formátů.

Nová studiovka Deep Purple, která vyjde 7. dubna, je oprávněně považována za jeden z nejočekávanějších titulů tohoto roku. Album pojmenované inFinite bylo natáčeno v průběhu roku 2016 a na CD a vinylu přinese deset zbrusu nových písní. O dost lépe na tom budete, pokud si desku pořídíte digitálně. Na iTunes totiž získáte čtyři bonusové skladby, například i song Paradise Bar, který kapela představila před pár dny.

Vzhledem k tomu, že Deep Purple patří k opravdovým legendám a mají tak zástup věrných fanoušků, nešetřila kapela ani v rámci fyzických formátů. Kromě klasického CD si budeme moci pořídit i digipack s bonusovým DVD, na kterém nás čeká devadesátiminutový dokument z natáčení desky. Stejné DVD bude přiloženo i k vinylové verzi alba inFinite.

Pro náročnější bude k mání i boxset, který bude obsahovat CD+DVD a speciální tričko kapely. Mnohem více dárečků získáte, pokud šáhnete po té nejdražší verzi, tedy po tzv. big boxsetu. Ten bude obsahovat CD, DVD, vinyl, tričko, zároveň i trojici 10'' vinylů s živými nahrávkami, plakát, samolepku a pětici fotek.

Dodejme, že všechny zmiňované formáty budou ke koupi i v České republice, a to hlavně proto, že naše hlavní město patří mezi ta vyvolená, kam Deep Purple během nadcházejícího turné zavítají. Jejich doposud nejnákladnější turné bude jen v letošním roce čítat přes padesát koncertních zastávek. Kapela slibuje, že v roce 2018 bude v turné pokračovat a dorazí i na místa, kde se dlouhá léta nepředstavila. Pražský koncert bude sedmou zastávkou letošního turné a v pražské O2 se uskuteční již 22. května.

Související video

15.2.2017 | Tomáš Fuk

Přidat komentář Líbí se mi to

 

Podobné novinky

Více o této akci...

Deep Purple v Praze

22.5.2017 v 19:00 hod. (pondělí)

Praha 9, Ocelářská 460/2

Další akce v obci Praha 9

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.