Martin Harich představuje svůj letní hit Under The Lamps

Martin Harich představuje svůj letní hit Under The Lamps

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Dvacetiletý slovenský zpěvák, skladatel a moderátor Martin Harich představuje letní, anglicky zpívanou píseň Under The Lamps. I když je song v tanečním rytmu, perfektně zapadá do jeho tvorby. Harich touto skladbou navazuje na anglicky zpívanou skladbu Chocolate, kterou představil po svém účinkování v britské sérii soutěže X Factor, kde skončil mezi nejlepšími 16 muži.

Under The Lamps je letní skladba, ke které složil sám hudbu i text. Přes taneční rytmus a atmosféru písně je i nadále patrný Martinův nezaměnitelný styl a sklon k britské kytarové muzice.

Léto má Martin spojené s relaxací a duševní hygienou formou buskingu, kdy cestuje ve své staré dodávce po evropských metropolích a hraje na ulicích pro radost turistům i sobě. A právě v jeden takový večer složil pod pouličními lampami skladbu Under The Lamps. Finální aranž skladby svěřil Martin Jánu Zborovjanovi, který není postižený masovou tvorbou pop music a spolupracoval s ním už na písních Chocolate a Tichý večer. Ján, který se věnuje studiové práci, hledáním zajímavých zvukových nahrávek a výrobou zvukových bank, vtiskl původnímu stylu Martina výslednou taneční atmosféru. 

Song doprovází hned dva videoklipy. První z nich je v klasickém pojetí, zde vystupuje jen s kytarou a atmosféru večerních pouličních lamp evokuje zapadající slunce. Druhý videoklip je lyric & translate video, které je doplněno původním anglickým textem a jeho překladem do slovenštiny. Martin tím chtěl píseň více přiblížit svým krajanům na Slovensku a v Čechách.

Aktuálně Martin pracuje na dalším projektu slovensky zpívané EP desky, která bude obsahovat tři již vydané písně - Tichý večer, Kde bolo tam bolo a Čo potom a dvě nové skladby. Deska dostane název Pátram a bude předzvěstí velkého alba, které by Martin rád vydal do roka a do dne.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Martin Harich

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!