Raper Ty Dolla Sign ovládne Lucerna Music Bar. Již dnes večer

Raper Ty Dolla Sign ovládne Lucerna Music Bar. Již dnes večer

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Energickou rapperskou show v režii amerického rapera a zpěváka Ty Dolla Sign si užijí návštěvníci Lucerna Music Baru už dnes večer. Ten zde vystoupí právě v pondělí 18. dubna v rámci koncertní série Excelent Jukebox. Jako speciální hosté se představí Krept  & Konan a Jazz Cartier.

Klub se pro návštěvníky otevře již v sedm hodin odpoledne. Hudební večer odstartuje kanadský raper Jazz Cartier, který vydal své debutové album teprve před rokem. Velmi rychle se ale stal ve svém žánru velmi populárním. Toho pak na pódiu vystřídá londýnské hip hopové duo Krept & Konan, kteří společně fungují již od roku 2009. Ty Dolla Sign by měl zahájit svůj set kolem půl desáté.

Kariéra hudebníka Ty Dolla Sign odstartovala již v roce 2013, kdy vydal velmi úspěšnou mixtape Beach House 2. Na ní hostovaly hvězdy, jako jsou třeba Wiz Khalifa, Too Short či Juicy J. S prvním jmenovaným raperem pak vyjel také na společné turné. Své debutové album vydal Ty Dolla Sign teprve na konci minulého roku a opět na něm spolupracoval se spoustou hostů. Právě novou desku a singly představí oblíbený raper již dnes večer v Lucerna Music Baru.

Vstupenky jsou ještě stále k dispozici v internetovém předprodeji sítě Ticketpro za cenu 550 korun. Lístky budete moci zakoupit také na místě. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Lucerna Music Bar nabízí i další akce

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!