Kapela Jelen si odskočí od natáčení nové desky na březnové turné

Líbí? Pošlete to dál...
Kapela Jelen si odskočí od natáčení nové desky na březnové turné

Stále populárnější kapela Jelen, která v současné době pracuje na nahrávání svého druhého studiového alba, navazuje na své podzimní Jelen Backstage Tour sérií osmi jarních koncertů. Návštěvníci koncertů se mohou těšit i na ochutnávku z chystaného alba.

Bez hraní nejde být. Prodlužujeme naše loňské turné o 8 koncertů. Bereme s sebou našeho tradičně speciálního hosta Kateřinu Marii Tichou, která vystoupí s námi i jako předskokanka se svojí novou kapelou,“ ohlásili březnové turné členové kapely. Turné zahájí Jeleni již 4. března ve Frýdku-Místku. V průběhu celého měsíce pak navštíví třeba i Karvinou, Mladou Boleslav, Liberec či Olomouc.

Skupina Jelen v současné době intenzivně pracuje na nahrávání zbrusu nových songů, které budou tvořit jejich nové studiové album. Fanouškům během podzimního turné představila již nejnovější singl Vlčí srdce, na jarních koncertech se mohou návštěvníci těšit na větší ochutnávku. Druhé album je pro nás výjimečné, společná tvorba, semknutá parta, držíme Jelení styl a zároveň se hudebně posouváme dál, všechno hraje. Několik nových písní budeme mezi nahráváním hrát na jarních koncertech,“ říká skupina.

Termíny:

Související video

28.2.2016 | Barbora Bittnerová

Přidat komentář Líbí se mi to

 

Podobné novinky

Turné 2017

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.