Muzikál Robin Hood se vrátí na prkna Divadla Kalich

Muzikál Robin Hood se vrátí na prkna Divadla Kalich

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Muzikálový příběh zbojníka Robina Hooda z autorské dílny Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové opět ožije na jevišti pražského Divadla Kalich. Robin Hood se na něj vrátí v pátek 19. února 2016.

Původní muzikál Robin Hood odstartoval v roce 2010 spolupráci Divadla Kalich s mezinárodně respektovaným slovenským režisérem a choreografem Jánem Ďurovčíkem, která trvá dodnes. Inscenace má na svém kontě přes 200 repríz, od února příštího roku se znovu vrací na repertoár divadla, ovšem pouze s limitovaným počtem dvaceti repríz.

Titulního hrdinu si zahraje mladý muzikálový talent Jan Kříž, který se o tuto roli úspěšně utkal v televizní castingové show Robin Hood – Cesta ke slávě. Za svůj výkon v soutěži se dostal do širších nominací na Cenu Thálie.

Dále do svých rolí naskočí i herci z původní inscenace: Leona Machálková, Kamil Střihavka, Jiří Zonyga, Lucia Šoralová, Richard Tesařík, Alžbeta Stanková, Zdeněk Podhůrský, Martin Pošta či Michaela Doubravová, a další.

„Rozhodně nejde o pohádku, zároveň se ale diváci nemusí bát vzít s sebou do divadla i svoje děti. Šlo nám o to vytvořit příjemné představení pro celou rodinu s kvalitním zpíváním, herectvím a tancováním, okořeněné nadsázkou.“ (Ján Ďurovčík)

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Divadlo Kalich nabízí i další akce

Další divadelní novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!