Koncertní tip pro romantické duše: Richard Clayderman vystoupí v úterý v Praze

Koncertní tip pro romantické duše: Richard Clayderman vystoupí v úterý v Praze

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Slavný francouzský pianista Richard Clayderman, který proslul díky zajímavému propojení klasického klavíru a populárních melodií, vystoupí 20. října 2015 v Kongresovém centru v Praze.

Pianista, jehož koncerty jsou velkou hudební show vystoupí v doprovodu patnáctičlenného smyčcového tělesa Českého národního symfonického orchestru. Na koncert jsou stále v prodeji vstupenky na místa v dobře ozvučené hale.

Pianista Richard Clayderman je považován za nejúspěšnějšího pianistu všech dob. Během své kariéry prodal více než dvacet milionu kopií svých alb, což se žádnému jinému klavírnímu umělci nepodařilo. Clayderman zaznamenal obrovský úspěch se skladbou Balada pro Adélku, která mu zajistila volnou cestu na vrchol. Koncerty pianisty jsou vždy bouřlivě očekávány a jedná se o velkou show, ve které umělec kombinuje klasickou hudbu s popovou tvorbou slavných jmen. Vždy také dbá na propracovanou scénu plnou velkoplošných obrazovek a světelných efektů. Stejně tomu bude i při pražské zastávce v Kongresovém centru 20. října 2015.

I díky velkému zájmu fanoušků se pořadatel koncertu rozhodl uvolnit další vstupenky do prodeje. Stále tak zbývají volná místa v atraktivních lokacích hlediště. Vstupenky lze kupovat v síti Ticketportal.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Kongresové centrum Praha nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Kongresové centrum Praha

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!