Reduta opět připravuje soutěž Czech Jazz Contest. Uzávěrka je do konce ledna

Reduta opět připravuje soutěž Czech Jazz Contest. Uzávěrka je do konce ledna

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Reduta Jazz Club po roce opět vyhlašuje soutěž mladých jazzových kapel a sólistů do třiceti let - CZECH JAZZ CONTEST 2015.

Czech Jazz Contest 2015 letos představí další ročník netradičního hudebního klání na pódiu jazzového klubu Reduta. Ti nejlepší mladí hudebníci znovu dostanou jedinečnou šanci prosadit se v legendárním pražském klubu před odbornou porotou a zařadit se mezi finalisty a vítěze předchozích ročníků, kteří se dnes mohou pyšnit úspěchy i na mezinárodní hudební scéně např. Jan Prax Quartet (DE), Jan Fečo Quartet (CZ), Pitch Bender (CZ), Jan Steinsdörfer Trio (CZ) a mnoho dalších, z nichž někteří již dnes radostí usedají do lavice poroty a hodnotí své mladší následovníky.

Czech Jazz Contest je souboj mladých osobností nejen českého jazzu, primárně určený pro začínající hudebníky a studenty a svým charakterem a doprovodnými akcemi je přitažlivý i pro širokou veřejnost.

Vítěz soutěže Czech Jazz Contest obdrží cenu ve výši 1 000 €a dostane možnost vystoupit na 37th International Jazz Festival Praha. Tři nejlepší kapely získají samostatný večerní koncert v jazzovém klubu Reduta.

Přihlášky do soutěže zašlete co nejdříve e-mailem na adresu contest@czechjazzcontest.com, ale nejpozději do 31. 1. 2015! Detaily o soutěži najdete na webu czechjazzcontest.com    

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Reduta Jazz Club nabízí i další akce

Umělci: Pitch Bender, Jan Fečo

Místo konání: Reduta Jazz Club

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!