Advent v divadle a tipy na vánoční dárky

Advent v divadle a tipy na vánoční dárky

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Čtvrtý ročník Vánočního festivalu, představení České Vánoce s tradičními trhy neziskových organizací, nejoblíbenější inscenace během svátků a na závěr jedinečná oslava silvestra. To všechno letos chystají Městská divadla pražská, abyste se mohli naladit na vánoční atmosféru a strávit příjemné chvíle se svými blízkými.

Radost jim jistě uděláte i originálními dárky, se kterými je čekají další skvělé zážitky. Vybírat můžete nejen z tradičního Vánočního předplatného, zakoupit můžete také dárkový poukaz na Herecký kurz pro neherce a na Dámskou jízdu v Rokoku, nebo speciální Balíček vyrovnaného manželství. K nákupu navíc můžete získat dárek v hodnotě až 700 Kč.

Vánoční předplatné do divadel ABC a Rokoko

Opravdové milovníky divadla můžete obdarovat Vánočním předplatným do divadel ABC a Rokoko na 4 nebo 8 vstupů. Výhodou je, že si bude moct libovolně zvolit titul i datum představení, na které chce vyrazit. Navíc díky možnosti koupit si vstupenky o dva dny dříve než je běžný termín předprodeje, může získat vstupenky na velmi oblíbená představení Shirley Valentine a Pan Kaplan má třídu rád. Levnější variantou, když si nejste jistí, jaké představení by se vašim blízkým mohlo líbit, je také dárkový poukaz na dvě vstupenky na libovolné představení obou divadel. K předplatnému získáte navíc poukaz na kosmetické ošetření pleti v hodnotě 500 Kč a poukázku na nákup do Tesco Stores za 200 Kč (záleží na typu předplatného).

Balíček vyrovnaného manželství

Fanoušky jistě potěšíte vstupenkami fotbal, které získáte při zakoupení Dárkového poukazu do 1. cenové zóny. Na pokladně můžete zažádat o poukaz, který vyměníte za dvě vstupenky na vybrané zápasy AC Sparta Praha. (Nabídka platí do vyčerpání zásob.)

Dárkové poukazy na Herecké kurzy pro neherce I. a II. a Dámskou jízdu v Divadle Rokoko

Darovat můžete i netradiční zážitek. Pro každého, kdo chce blíže poznat divadlo a hereckou profesi, pořádají Městská divadla pražská Herecké kurzy pro neherce – jednodenní workshopy plné her a zábavy zaměřené na poznání základních principů fungování divadla, rozvoj komunikačních dovedností a týmové spolupráce. Součástí kurzu je i návštěva divadelního představení a následné posezení a debata s herci v divadelním klubu. Pro dámy všech věkových kategorií máme připravený poukaz na Dámskou jízdu v Divadle Rokoko, večer se zajímavým doprovodným programem sestaveným tak, aby si jej ženy pořádně užily.

Více informací o vánočních dárcích a program divadel ABC a Rokoko najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Městská divadla pražská: ABC,... nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Další divadelní novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!