Festival Landscape je oázou uprostřed Žižkova

Festival Landscape je oázou uprostřed Žižkova

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


do 9. září mohou zájemci v Nákladovém nádraží navštívit Festival Landscape 2014 a zhlédnout filmová nebo divadelní představení, výstavy či odborné přednášky anebo si jen užít na písečné pláži a nových městských zahradách s nápaditým barem.

I když je pro mnohé hlavním lákadlem rozsáhlý výstavní projekt krajinářské architektury a využití veřejného prostoru Festival Landscape, mnozí sem míří za jeho praktickými a často spontánními přesahy. Možností dozvědět se, jak na zahradničení nebo zemědělství ve velkoměstě, originální osvěžení v parném létě nebo atypické herní koutky pro děti, je stále velmi málo. A zájem o ně ukazuje i trendy v oblasti volnočasových aktivit.

Mezi největší chystaná lákadla patří nesporně premiéra a dvoutýdenní veřejné uvedení filmového zpracování bestselleru Mariusze Szczygiela Gottland. Pod snímkem, který bude poprvé promítnut 18. srpna, jsou podepsáni režisér Petr Hátle nebo producent Tomáš Hrubý. Na žižkovské nádraží expanduje 14. – 15. srpna představením Po Fredrikovi v podání souboru Letí také festival Prague Pride

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Další novinky z umění

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!