Po dlouhé zimě Holešovice opět ožily módou a designem

Po dlouhé zimě Holešovice opět ožily módou a designem

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Největší  trh nezávislé módy šperků a designu - Holešovice Fashion Market proběhne od pátku 25. dubna do neděle 27. dubnaholešovické Pražské tržnici. Jarní Holešovice Fashion Market nabízí alternativu k anonymnímu stylu obchodů a podporuje tvorbu českých a slovenských designérů.  Osmý díl marketu s podtitulem VYSTUP Z ŘADY/ STAND OUT!, se rozšíří do celkem čtyř industriálních hal a představí rekordní počet vystavovatelů, včetně nováčků v sekci Newcomer´s Hall. Celá třetí hala Newcomer´s Hall se zaplní neokoukanými designovými stánky a návrháři tak poprvé obsadí celé tři haly Pražské tržnice. Ve čtvrté hale zůstává prostor pro občerstvení a doprovodný program. 

Třídenní výběrový trh představí nové kolekce pro jaro/léto 2014. V sekci módních přehlídek bude k vidění originální dětská móda značky Not Just Mom a Baby olé. Autorské kolekce pak představí Yana Thal, návrhářka Anna Janská a trička s designovým potiskem značky B.K.  Pro návštěvníky je opět připraven pestrý doprovodný program.  Po dobu marketu budou na místě hrát DJs S-Bish, Hlava, ilijah a další. K dispozici bude oblíbený fotoateliér Studio SAVEC, kde se mohou zájemci nechat zdarma vyfotit na téma Pražské Jaro. Připraveno bude kino  Adam´s Family a návštěvníky čeká také ukázka divadelního představení „Slapstick Sonata“ souboru Cirkus La Putyka.

Na místě bude chill-out zóna s barem a posezením. Občerstvení nabídne Palačinkárna Galetka, vegetariánský Hustánek nebo česko-vietnamská kuchyně Food Design. Malým návštěvníkům i rodičům zpříjemní nákupy hlídaný dětský koutek PANA Design a dětská výtvarná dílna pod vedením kvalifikovaných lektorů. Program doplní výstavy, Pole Dance Show tanečnice Yayu Lopatio nebo workshopy studia Kredenc - sítotisk  a Los Keros.TV - vlasy a make-up. Chybět nebudou ani závěrečné after parties s volným vstupem, kde vystoupí LoveFoodFone live, DJ Don´t Panic, nebo Kukui Trio live.

Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér.  

Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 7 a 8, Bubenské nábř. 306/13

Otevírací doba:

25. 4. 2014: 12:00 – 21:00

So 26. 4. 2014: 10:00 – 21:00

Ne 27. 4. 2014: 10:00 – 17:00

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!