COLDPLAY v květnu vydají studiové album Ghost Stories

COLDPLAY v květnu vydají studiové album Ghost Stories

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Skupina COLDPLAY v květnu vydá nové album. Deska s názvem Ghost Stories vyjde 19.5.2014 na značce Parlophone Records. Ghost Stories bude šestým studiovým počinem Coldplay a již nyní si ho lze předobjednat prostřednictvím služby iTunes. Každý, kdo si nahrávku s předstihem zamluví, získá okamžitě nový singl Magic.

Coldplay jsou považováni za největší kapelu současnosti. V jejich sbírce je bezpočet různých ocenění včetně sedmi sošek Grammy a osmi cen Brit Awards. Jejich poslední řadovka Mylo Xyloto se v roce 2011 dostala na první místo prodejní hitparády v čtyřiatřiceti zemích světa, celkově si desku pořídilo více než osm milionů posluchačů.

Zpráva o novém albu se netrpělivě očekávala. Coldplay minulý týden prostřednictvím sociálních sítí nejprve zveřejnili tajuplné sdělení o Ulambátaru a půlnoci v něm, aby vzápětí s uživateli YouTube sdíleli videoklip Midnight. Ačkoli kapela uvedla, že se nejedná o nový singl ale o pouhý pozdrav fanouškům, posbíral ambientně elektronický experiment během několika dnů více než 6 milionů zhlédnutí.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Umělci: Coldplay

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!