Turné 2014: Kapela Dying Passion má nový videoklip a chystá se na turné s finskou formací Embassy of Silence

Turné 2014: Kapela Dying Passion má nový videoklip a chystá se na turné s finskou formací Embassy of Silence

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Rock-crossoverová skupina Dying Passion si pro své fanoušky připravila pár lahůdek. Tou první je nový nový videoklip ke skladbě Vertical Edge z posledního alba Transient! Animovaný klip vznikl v produkci Dušana Mikulce a Pepy Prokopa (Cindy films).

Na duben pak skupina připravuje mezinárodní turné s finskou formací Embassy of Silence, českou část turné doprovodí belgická kapela Herfst a domácími hosty této koncertní série budou šumperští MadGod.

Embassy of Silence je finská skupina kombinující progresivní složky s rockem a metalem, a to s notnou dávkou hravosti. Zajímavostí je, že složili a nahráli hymnu pro letní Mistrovství světa v americkém fotbale žen 2013.

Belgičtí Herfst se pohybují ve vodách melodického death/black metalu. Nekompromisní brutalita deathu se mísí s temnými a melancholicky laděnými linkami blacku s náznakem doomu. Svůj osobitý styl pojmenovali trefně "necromantic metal". Za svou nedlouhou kariéru vystoupili po boku tak zvučných jmen jako Dark Funeral, Belphegor, God Dethroned, Vital Remains, Graveworm a dalších a nyní plni síly a očekávání zavítají do ČR.

Šumperskou metalovou formaci MadGod lze jen težko zaškatulkovat do jednoho podžánru. Za dobu své šestileté existence prošli řadou změn a postupným vývojem nehledíc na hranice, tendence a metalcore trendy. Nynější tvorbu charakterizují hrubé vokály, které jsou ve stěžejních pasážích podpořené zpěvem a hutné riffy mísící se s rychlými sóly za doprovodu dunivé basy a pekelně rychlých bicích. Jejich debutové album vyjde na jaře ve vlastním nákladu.

TRANSIENT TOUR:

17/04/2014    Praha - Chapeau Rouge
18/04/2014    Brno - Eleven
19/04/2014    Karviná - Hard Cafe
20/04/2014    Šumperk - Bude upřesněno
24/04/2014    Helsinki (FIN) - Club Liberté
25/04/2014    Hyvinkää (FIN) - Jalostamo
26/04/2014    Riihimäki (FIN) - Escape

Více na: www.dyingpassion.com

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Dying Passion

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!