Badysfest láká již druhým rokem na porci kvalitní rockové muziky

Badysfest láká již druhým rokem na porci kvalitní rockové muziky

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Druhý ročník Rockového festivalu BADYSFEST se koná v sobotu 14. června od 13:00 hodin v Nučicích nedaleko Prahy v areálu Sokol Nučice. Otevírá tak další rok open air festivalů. Na náš festival, pořádaný BADYS o.s., zveme jak mladé začínající kapely, tak kapely z naší rockové špičky. V neposlední řadě, také část výtěžku bude opět jako loni každoročně putovat na dobročinné účely Člověk v tísni. http://www.clovekvtisni.cz/cs

Letos na BADYSFESTU 2014 budou hrát již tyto potvrzené kapely: VISACÍ ZÁMEK (headliner festivalu), PUMPA, PLEXIS, APPLE JUICE, HEEBIE JEEBIES, BADYS, VOSÍ HÍZDO, FENOMEN a HERO FROM ZERO.

Podle převážně pozitivních ohlasů a pěkné účasti na loňském prvním festivalu BADYSFEST jsme přesvědčeni, že si na náš festival každým rokem najde cestu stále více lidí a v budoucnu se stane jedním z prestižních festivalů v České republice, kam se lidé budou vždy rádi vracet nejen za kvalitní muzikou, ale pro pohodou festivalu, kterou návštěvníkům vytvoříme díky velké podpoře našich partnerů festivalu v míře vrchovaté, díky naším partnerům v oblasti gastronomické, obchodní, IT, mediální a kulturní, v čele s naším hlavním partnerem SHERON.

Dostupnost na festival, i díky tomu, že je nedaleko Prahy, je velmi dobrá. Je to 10 minut autem od metra Zličín. Případně MHD autobusy nebo i vlakem z celého okolí a koutů republiky.

GPS +50° 0' 54.68", +14° 13' 44.51"

Veškeré potřebné informace se návštěvníci festivalu dozvědí nejen prostřednictvím našich webových stránek festivalu www.badysfest.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!