Festival Votvírák odhaluje letošní program. Čekají nás hudební stálice i nováčci

Festival Votvírák odhaluje letošní program. Čekají nás hudební stálice i nováčci

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Festival Votvírák - největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení - proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích

Program Festivalu Votvírák 2014 dostává jako každý rok koncem ledna svou finální podobu. A proto jsme rádi, že i letos Vám můžeme potvrdit první kapely, které na festivalu Votvírák 2014 vystoupí.

Letos své skvělé vystoupení na festivalu zopakuje kapela Chinaski, která hrála v Milovicích naposledy v roce 2012 před kotlem tisíců nadšených fanoušků. Za pár dní oslaví 20 let své existence v O2 Aréně a vy si můžete jejich oslavnou párty zopakovat právě na Votvíráku 2014. Skvělé premiérové vystoupení kapely TataBojs v roce 2013 nás i návštěvníky nadchlo natolik, že i letos tuto skupinu přivítáme ve velkém stylu a show zopakujeme! Nikoho příliš nepřekvapí, že mezi účinkujícími nebudou chybět punkové legendy Visací Zámek nebo rockové festivalové stálice Škwor , Arakain či Desmod. Mladší návštěvníky jistě potěší objev roku Adam Mišík.

…...............A JAK JE TO S HIP HOPEM?

Pestrá paleta jmen, stylů a vizí. Notoricky zasloužilé hvězdy vedle plápolajících jiskřiček. Démantová tvrdost vedle niterních výpovědí. Klasika versus alternativa. Sólisti versus ansábl gang. Realita versus halucinace....to čeká návštěvníky festivalu Votvírák 2014.

YZO EMPIRE (Logic, Jimmy Dickson, Lvcas Dope, Jackpot, CBCH & Yung Barber)
Ty nikdy … (Idea & Boy Wonder, Paulie Garand & Jakub Děkan, MC Gey, Rest & DJ Fatte)
SODOMA GOMORA
PRAGO UNION + Champion Sound
ORION
EKTOR a mnoho dalších

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream.

Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák v sekci vstupenky (http://www.votvirak.cz/vstupenky.php).

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!