Tři sestry a Horkýže slíže to v neděli rozbalí v pražském Průmyslovém paláci

Tři sestry a Horkýže slíže to v neděli rozbalí v pražském Průmyslovém paláci

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


V neděli 22. prosince odehrají v pražském Průmyslovém paláci na Výstavišti svůj dlouho očekávaný koncert skupiny Tři sestry a Horkýže Slíže.

Obě skupiny spolu absolvovali v listopadu a prosinci Bratia a sestry tour 2013, které u fanoušků sklidilo velký úspěch a většina z koncertů byla dopředu beznadějně vyprodaná. Pražský koncert se ponese v podobném duchu jako celé turné, nicméně s jistým akcentem na blížící se vánoční svátky. Těšit se můžete na čtyřhodinový rockový večírek, který si skupiny mezi sebou rozdělí rovným dílem.

Oba soubory představí během koncertu průřez celou svojí dosavadní tvorbou. Zazní písně jako Kovárna, Mexiko, Zelená či Život je takovej od Tří sester, ale také Žužu, L.A.G. song, Nazdar!, či Mám v P... na lehátku od Horkýže Slíže. Chybět nebudou ani nové písničky z posledních alb obou interpretů.

Pro velký zájem je koncert přesunut ze sousední Incheba arény do Průmyslového paláce jehož kapacita je o 50% větší. Palác bude rozdělen na dva sektory, Standard a Exclusive. V druhém jmenovaném bude pro návštěvníky připraven vlastní VIP vchod, výhled na podium z patra, dostatečný prostor se sezením , malé občerstvení, šatna, pro sedící  s přenosem koncertu na TV, vlastní bar, Vánoční dárek a welcome drink.

Od 16. 12. 2013 jsou k dostání vstupenky za původní cenu už jen v sesterských hospodách:

Na staré Cihelně (Chaberská 18, P8), Na staré Vozovně (Patočkova 4, P6), Na staré Sokolovně (Podolská 90/5,P4), Na staré Ráně (Drahobejlova 53, P9) a ve výčepu Železná Sparta (Dukelských hrdinů 769/32, P7). Více o sesterských hospodách na www.nastare.cz nebo na www.trisestry.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!