Čínský národní cirkus předvede českým divákům největší show své historie!

Čínský národní cirkus předvede českým divákům největší show své historie!

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Čínský národní cirkus slaví 25. výročí svého vzniku. V rámci oslav chystá nejvýpravnější a nejpropracovanější show ve své historii! Mezi zeměmi, ve kterých mistři tradičního čínského akrobatického umění svůj nový program SHANGHAI NIGHTS představí, nechybí Česká republika. Od 18. do 23. března 2014 Čínský národní cirkus vystoupí v Liberci, Ostravě, Brně, Pardubicích, v Praze a Českých Budějovicích.

Jak už název napovídá, nový program diváky zavede do Šanghaje, konkrétně do jednoho ze šanghajských barů. Šanghaj – často označovaná za Paříž Orientu, byla od poloviny 20. století rychle se rozvíjejícím, dynamickým městem, ve kterém se mísily nejrůznější kultury, národnosti a projevy globální módy. Po tisíciletí nedotčená čínská kultura se postupně prostřednictvím tohoto ambiciózního přístavního města otevírala novému uspořádání světa. Vznikl tak fenomén, který se stal pro celou Čínu ukazatelem na dlouhé cestě do nové doby. Tato zvláštní epizoda čínských dějin se samozřejmě nezastavila ani před akrobacií. Tradice a inovace se spojovaly v mnoha čajovnách, velkých divadlech i v nechvalně známých varieté a na základě více než 2000 let starého umění vznikala nová forma projevu.

Mladý soubor výjimečných artistů z Říše středu nyní mezinárodnímu publiku prezentuje tuto přeměnu ve strhující show, prostřednictvím unikátních akrobatických sestav, při kterých se divákům tají dech. Vzpírání, žonglování a točení talíři, akrobaté díky „vnitřní síle“ Chi Kung imunní vůči čepelím dýk, hadí muži a ženy, stoje na rukou a salta, kouzlení a Chiao Ti, zápasy a simulace zvířecích pohybů v bojových tancích…

Čínský národní cirkus do České republiky zavítá potřetí. Velkým úspěchem u veřejnosti i odborné kritiky skončila už jejich první návštěva, kdy s programem Hedvábná stezka dvakrát beznadějně vyprodali velký sál pražského Kongresového centra. Mimořádnou pozornost vzbudila i následující show FENG SHUI Životní harmonie. Tentokrát se s nejlepšími akrobaty Asie můžete vydat na cestu plnou dojmů z cizí kultury a nechat se okouzlit putováním mezi nejrůznějšími dobami a světy.

Předprodej vstupenek na vystoupení Čínského národního cirkusu v ČR probíhá exkluzivně v celé síti TICKET ART.

TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ

18. 3. 2014 od 19:00 hod. – LIBEREC, Tipsport Arena
19. 3. 2014 od 19:00 hod. – OSTRAVA, Sareza
20. 3. 2014 od 19:00 hod. – BRNO, Hala Vodova
21. 3. 2014 od 19:00 hod. – PARDUBICE, ČEZ Arena
22. 3. 2014 od 14:00 hod. – PRAHA, Kongresové centrum
22. 3. 2014 od 19:00 hod. – PRAHA, Kongresové centrum
23. 3. 2014 od 16:00 hod. – ČESKÉ BUDĚJOVICE, Budvar Arena
24. 3. 2014 – SK, BRATISLAVA, Hala Pasienky
 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!