Nylon Jail a Kieslowski chystají společný dvojkoncert v Praze a Brně

Nylon Jail a Kieslowski chystají společný dvojkoncert v Praze a Brně

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Speciální dvojkoncert k příležitosti vydání debutového alba Nylon JailMy Heart Soars Like a Hawk a EP KieslowskiNa lože! si pro své příznivce tyto kapely přichystaly na 4. respektive 16. prosince.

Koncerty doprovodí originální vizuální show s projekcemi a speciálně připravenou scénou. Na pražský křest 4. prosince dohlédne Milan Cajs coby kmotr a hudební kuchař Kittchen jako speciální host. Na brněnském koncertě 16. prosince v Kabinetu Múz zahraje spřátelená kapela Narcotic Fields. 

Dvě kapely, dvě nová alba a speciální hosté na začátku prosince v Praze a Brně. Duo Kieslowski a kapela Nylon Jail fascinují publikum poměrně krátkou dobu, přesto si už získali značné renomé na nezávislé scéně. Tento podzim vydali nové nahrávky, a protože obě kapely pojí přátelství, rozhodli se spojit a představit je na společných koncertech v Praze a Brně. Kieslowski existují přeci jen o chvilku déle a mají za sebou již dvě alba (Tiché lásky a Na nože) a jedno EP (Tanečnice). I tentokrát představují svoje nové EP speciálních remixů nazvané Na lože. Nylon Jail rozvířili hladiny tuzemské scény svým 3D turné, které podnikli jako první u nás. Nyní natočili debutové album My Heart Soars Like a Hawk.

Pražský koncert zahájí 4. prosince v klubu Pilot svým vystoupení v 19:30 výrazná postava alternativního písničkářství Kittchen. Následovat bude vystoupení dua Kieslowski, které bude zakončeno premiérou klipu „Bloky, smeče“ režírovaného Davidem Menclem, nehrajícím členem kapely Nylon Jail. Na závěrečnou show olomoucké countryelectrorockové kapely Nylon Jail a křest alba bude dohlížet coby kmotr Milan Cais z kapely Tatabojs. Koncert je pořádán v rámci série United Island České spořitelny.

V brněnském klubu Kabinet Múz se 16.12. také odehrají tři vystoupení: Kieslowski a Nylon Jail si pozvali brněnskou elektrorockovou kapelu Narcotic Fields, která po odmlce obnovila koncertní činnost. Duo Kieslowski se navíc připravuje na nahrávání řadového alba, které bude produkovat Jan P. Muchow. A tak fanoušci budou moci už slyšet i některé nové skladby.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Nylon Jail

Místo konání: Kino Pilotů

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!