Dárky pro celou rodinu z divadel ABC a Rokoko

Dárky pro celou rodinu z divadel ABC a Rokoko

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Děda si libuje v monolozích? Tchýně miluje rodinná dramata? Dcera ráda hraje komedie? Brácha je tragéd? Darujte jim předplatné do divadla!

Městská divadla pražská i v letošní sezoně chystají spoustu akcí, které vás naladí na vánoční atmosféru a zpříjemní vám dlouhé večery. Návštěvu divadel ABC a Rokoko můžete spojit i s nákupem vánočních dárků. Vyhnete se tak přeplněným obchodům a jistě najdete pro každého člena rodiny originální dárek. Vybírat můžete nejen z tradičního Vánočního předplatného, zakoupit můžete i dárkový poukaz na Herecký kurz pro neherce nebo na Dámskou jízdu v Rokoku. Vtipnou variantou jsou i speciální balíčky Balíček vyrovnaného manželství, Balíček pro příjemný večer či Balíček na dobrou noc.

Vánoční předplatné do divadel ABC a Rokoko

Opravdové milovníky divadla můžete obdarovat Vánočním předplatným do divadel ABC a Rokoko na 4 nebo 8 vstupů. Výhodou je, že si bude moct libovolně zvolit titul i datum představení, na které chce vyrazit. Navíc díky možnosti koupit si vstupenky o dva dny dříve než je běžný termín předprodeje, může získat vstupenky na velmi oblíbená (a věčně vyprodaná) představení Shirley Valentine, Saturnin a Pan Kaplan má třídu rád. Levnější variantou, když si nejste jistí, jaké představení by se vašim blízkým mohlo líbit, je také dárkový poukaz na dvě vstupenky na libovolné představení obou divadel.

Balíček vyrovnaného manželství

Prvních 50 diváků, kteří si zakoupí dárkový poukaz na dvě vstupenky do 1. cenové zóny, získá navíc jako dárek poukaz na dvě vstupenky na vybrané zápasy FC Sparta.

Balíček pro příjemný večer

Ke každému zakoupenému předplatnému do obou cenových zón získáte na všechna představení v rámci abonmá skleničku vína či espreso zdarma v Restauraci Titanic.

Balíček na dobrou noc

K předplatným na osm vstupů do divadel ABC a Rokoko získá prvních 100 předplatitelů poukázku na zboží SCANquilt v hodnotě 500 Kč.

Kromě těchto balíčků si můžete vytvořit i svůj vlastní díky dárkovým poukázkám, krásným propagačním předmětům a CD s písničkami z představení.

Dárkové poukazy na skvělé zážitky

Darovat můžete i netradiční zážitek. Pro každého, kdo chce blíže poznat divadlo a hereckou profesi, pořádají Městská divadla pražská Herecké kurzy pro neherce – jednodenní workshopy plné her a zábavy zaměřené na poznání základních principů fungování divadla, rozvoj komunikačních dovedností a týmové spolupráce. Součástí kurzu je i návštěva divadelního představení a následné posezení a debata s herci v divadelním klubu. Dílna nestaví na hereckém talentu účastníků, ale na jejich chuti a odhodlání vyzkoušet si divadlo, je tudíž otevřena komukoliv v jakémkoliv věku.

Ženy pak jistě potěší dárkový poukaz na Dámskou jízdu v Rokoku, jedinečný odpočinkový večer, ve kterém nechybí skvělé divadlo a zajímavý doprovodný program (módní přehlídka, tombola, líčení aj.).

O tipech na vánoční dárky více na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Městská divadla pražská: ABC,... nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!