Vizuální Eat You Alive přivezou do Prahy japonský metal

Vizuální Eat You Alive přivezou do Prahy japonský metal

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Po kapele Deathgaze, která se českým fandům představila v létě na festivalu Rock for People a zdatně sekundovala božskému Karlovi, přijedou do čech další japonští metaloví specialisté Eat You Alive. S těmito významnými představiteli japonského melodického metalu, v jejichž projevu se snoubí nejnovější euramerické metalové styly s tradicí komiksů manga, se setkáme 18. prosince ve smíchovském klubu Futurum.

Historie EAT YOU ALIVE se začala psát, tehdy ještě pod jménem MaveRick, v roce 2006, kdy se sešli protagonisté místních kapel Kray a Kenji (oba ex Grind ), Mukuro (ex Hate) a Makoto (ex KeiL). Tahle sestava si postupně vybudovala dobrou pozici i mimo Nagoju, ale v roce 2008 oznámila svůj konec jako MaveRick.

Smutek fandů však netrval dlouho: Ve stejný den 8. června se objevila ve stejném složení kapela EAT YOU ALIVE, s novým singlem Jennifer/hanamizuki a změnou image, včetně nových přezdívek hlavních protagonistů (Kray je nyní Hiro a Mukuro užívá stage name Ryohei). Se jménem odkazující na kapelní oblíbence Limp Bizkit a s pátým členem, kytaristou s nickem Shouya, se odklání od striktního kánonu stylu Nagoya nei, lze vystopovat zřetelný vliv euroamerických numetalových kapel a v některých písních i lehce napoplých kytarovek.

Eat You Alive si dobývají postupně pozornost a zájem fanoušků nejen v Nagoji a Osace, ale v celém Japonsku. Mají na kontě několik úspěšných singlů a dvě alba a v prosinci je první evropské turné zavede do Londýna, Paříže Helsinek, Moskvy, Kolína nad Rýnem i Hamburku.

Vstupenky v ceně 600 Kč jsou v předprodeji na portálu www.ticketsforpeople.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Futurum Music Bar nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Futurum Music Bar

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!