LeMarket - moderní trh v centru Prahy nabídne módu, doplňky, umění i nábytek

LeMarket - moderní trh v centru Prahy nabídne módu, doplňky, umění i nábytek

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Pokud se touláte centrem Prahy a zajímá Vás originální tvorba českých a slovenských tvůrců,  vyražte 21. září do prostor Fusion hotelu (Panská 1308/9, Praha 1) na LeMarket trh. Od 11 do 22 hodin se zde bude konat ojedinělý trh, který nabídne všem návštěvníkům „velké“ věci od „malých“ značek.

Nakupovat či se pouze kochat  můžete již od ranních hodin- LeMarket vypukne v 11 hodin a potrvá až do pozdní 20 hodiny. Najdete zde produkty od slovenské značky MiLe, návrhářky Kamily Vodochodské, ručně vyráběnou čokoládu ze Slovenska Chocomaze, šperky Adély Pečlové, luxusní české vonné svíčky Meadows, kožené kabelky IObags, zmodernizovanou tradiční českou síťovku a mnohé další…

Pokud Vám ale chybí peníze na nákup originálních výrobků, které budou na LeMarketu k dostání, zvyšte si svůj rozpočet na LeMarket bazárku a získejte o nějakou tu korunu navíc! Tento prodejní fashion bazárek  se bude konat taktéž ve fusion hotelu, v prostorách 360°Lounge Baru, a to po celý víkend- od 13.-15.září.

Zájemci mohou nosit věci k prodeji po dobu celého bazarového víkendu – brány se otevřou v pátek 13.9. ve 14:00. Přinášet své věci je možno v pátek od 14:00 do 21:00, v sobotu pak během celého dne , tedy od 9:00 do 18:00 a v neděli od 09:00 - 12:00. Bude zde i možnost odložení věcí, které už vážně nechcete, které budou následně předány charitě.

Neváhejte a pokud máte doma plnou skříň a stejně ráno nevíte co na sebe,  přijďte prodat co již nenosíte. Prodej nebude probíhat přímo od majitele, ale oblečení bude vybíráno porotou a poté roztříděno do určených kategorií.  Vaše nakupování a prodej Vám tímto chceme co nejvíce zjednodušit a navíc dát akci jistou úroveň.

Doprovodný program: Výstava mladého fotografa Jana Kasla, vystoupení pouličních umělců, foto-kout Smilebox atd.

Více na www.lemarket.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!