Inscenace Veselé paničky windsorské přivítala stotisícího diváka. Závěr bude opět patřit letošní premiéře Sen noci svatojánské.

Inscenace Veselé paničky windsorské přivítala stotisícího diváka. Závěr bude opět patřit letošní premiéře Sen noci svatojánské.

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Inscenace Veselé paničky windsorské, která je na repertoáru Letních shakespearovských slavností již pátou sezónu, si na své konto připsala další úspěch. Po loňské oslavě sté reprízy přivítala letos (v pátek 16. srpna) stotisícího návštěvníka, v tomto případě divačku. Ta převzala z rukou zástupců hereckého souboru Simony Stašové a Bolka Polívky a uměleckého ředitele pořádající agentury Libora Grosse plaketu stotisícího návštěvníka a další ceny od partnerů Slavností, včetně VIP vstupenek na příští ročník Letních shakespearovských slavností. Stotisící návštěvník byl samozřejmě radostnou událostí pro všechny herce, kteří v inscenaci hrají. Při závěrečné děkovačce si šťastnou divačku „vytáhli“ na pódium pro společné foto.

Komedie Veselé paničky windsorské je k vidění do 23. srpna na scéně Nejvyššího purkrabství Pražského hradu. 

Závěr Letních shakespearovských slavností bude patřit letošní premiéře Sen noci svatojanské, svatební komedii o bloudění v lese vztahů, v režijním ztvárnění tandemu SKUTR. Diváci se tak mohou, mimo jiné, těšit na Davida Prachař v dvojroli Thesea a Oberona, Vandu Hybnerovou v rolích Hippolyty a Titanie, Hanku Vagnerovou v roli Hermie, Martina Písaříka v roli Lysandra nebo na výborného Csongora Kassaie v dvojroli Egea a Puka.

Sen noci svatojanské  se bude hrát od 25. 8. do 7. 9. na scéně Nejvyššího purkrabství Pražského hradu.

Vstupenky na představení Veselé paničky windsorské a Sen noci svatojánské se pohybují v cenovém rozmezí od 250 do 990 Kč a jsou k dostání v síti Ticketportal nebo přímo na pokladně Nejvyššího purkrabství Pražského hradu (Jiřská 6, Praha 1). Pokladna je otevřena od 15:00 do 21:00 a to vždy pouze v den, kdy se hraje. Začátky představení jsou obvykle ve 20:30 hodin.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!