Alphaville završí letošní léto v Českém ráji. V rámci festivalu Sedmihorské léto vystoupí už tento čtvrtek

Alphaville završí letošní léto v Českém ráji. V rámci festivalu Sedmihorské léto vystoupí už tento čtvrtek

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Nejočekávanější akce letošního léta v libereckém kraji - koncert legendární kapely Alphaville už tento čtvrtek 15.8.

Čtvrtý ročník hudebního a divadelního festivalu Sedmihorské léto přináší legendární kapelu Alphaville.  Po dlouhé době první koncert, který Alphaville odehrají v České republice, se uskuteční ve čtvrtek 15.srpna od 20hodin v Sedmihorkách u Turnova.

Čtyřčlenná německá legenda přiveze do srdce Českého ráje své největší hity, mezi něž patří například Forever Young, Sounds Like A Melody, Big In Japan či Dance With Me a mnohé další. Areál společnosti Kinghouse a motelu Even, kde se po celé léto konají pořady v rámci Sedmihorského léta, tak zažije vůbec poprvé vystoupení legendárních hvězd evropských rozměrů. Kapela ve složení Marian Gold, Jakob Kiersch, Dave Goodes a Martin Lister odehraje téměř dvouhodinový koncert. Ten slibuje světelnou i vizuální show a především dokonalý hudební zážitek namíchaný z nesmrtelných, léty prověřených, ale i novějších hitů. Fanoušci, pamětníci i nejmladší příznivci kapely si tak rozhodně přijdou na své.

Prostory festivalu navíc slibují nadstandartní zážitek díky omezené kapacitě areálu a také jeho neopakovatelné atmosféře. I takové hvězdy jako jsou Alphaville  budou divákům doslova na dosah. Organizátorka Jitka Maděrová k tomu doplňuje: „Z pohledu velikosti našeho areálu půjde o naprosto jedinečný, spíše komornější koncert. To bereme jako velkou devizu. Naši návštěvníci si koncert dokonale užijí, aniž by museli zažívat paniku a chaos megakoncertů.

Do konce samotného festivalu Sedmihorské léto proběhnou ještě tři akce. Zmiňovaná největší akce – koncert Alphaville, dále pak 8.srpna druhé divadelní představení Blbec k večeři  v podání špiček českého hereckého nebe z Divadla Bez zábradlí, festival uzavře koncert Janka Ledeckého 22.srpna.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Umělci: Alphaville

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!