Domažlický Chodrockfest otevře své brány již v pátek

Domažlický Chodrockfest otevře své brány již v pátek

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


V pátek odstartuje v Domažlicích festival Chodrockfest. Jeho návštěvníci se mohou těšit jak na bohatý hudební program, tak na výjimečný areál, ve kterém se tato událost odehraje. Dvě stage, na kterých se vystřídá mnoho českých a jedná slovenská skupina, vyrostou v jezdeckém areálu TJ Start Domažlice. Toto místo je originální především písčitým povrchem, po kterém se budou návštěvníci procházet. Kromě koncertů si mohou hudební nadšenci užít také bohatý doprovodný program, rockotéku a Kiss party. Více informací o festivalu naleznete v našem dřívějším článku.

Line-up

Pátek 9.8.

16:00 Chai (ROC Galvanic stage)
16:40 LSD (Staropramen stage)
17:30 Tleskač (ROC Galvanic stage)
18:30 Komunál (Staropramen stage)
19:10 Wohnout (ROC Galvanic stage)
20:15 Záviš (Staropramen stage)
21:30 Kryštof (ROC Galvanic stage)
22:30 Zakázaný ovoce (Staropramen stage)
23:30 Vypsaná fixa (ROC Galvanic stage)
00:30 Rockotéka (Staropramen stage)
 

Sobota 10.8.

13:30 Krucipüsk (ROC Galvanic stage)
14:30 Hlahol (Staropramen stage)
15:30 Arakain (ROC Galvanic stage)
16:30 Bags (Staropramen stage)
17:45 MASH (ROC Galvanic stage)
19:05 Prague conspiracy (Staropramen stage)
20:20 No Name (ROC Galvanic stage)
21:30 Sticx (Staropramen stage)
23:00 Mandrage (ROC Galvanic stage)
23:00 Curlies (Staropramen stage)
00:00 KISS PARTY (Staropramen stage)
00:30 Aušus (ROC Galvanic stage)
 

Chodrockfest bude letos čistým festivalem

Ve festivalovém areálu Chodrockfestu můžeš odpady třídit a na stánku Čistý festival za to dostat odměnu. Tam se odměny dočká totiž každý návštěvník, který přinese určitě množství plastů nebo papírů. Za každých 10 plastů nebo 20 papírů získáš jednobodový žeton, který můžeš vyměnit za skvělý dárek! Žetony můžeš také střádat a později vyměnit za hodnotnější dárky. Přímo za 30 kusů plastů, například kelímků, můžeš dokonce získat speciální žeton na jedno pivo zdarma!

Skvělou novinkou na Chodrockfestu je chilloutová zóna s wi-fi internetem přímo vedle stánku Čistý festival. Přístup do chilloutové zóny a tedy k internetu získáš, pokud na stánku Čistý festival vytřídíš alespoň 20 kusů plastů nebo 40 papírů. Výměnou za ně dostaneš papírový ID náramek s unikátním přihlašovacím kódem k wi-fi. Pokud s sebou nemáš laptop, tak můžeš využít jeden z tabletů, který má k dispozici naše hosteska. Přímo na fesťáku můžeš sdílet svoje fotky a videa!

Odpady můžeš také třídit do několika speciálních barevných košů přímo v areálu. Žluté koše jsou na plasty a modré na papír. Pokud Tě u těchto košů přistihne naše hosteska, jak třídíš odpady, tak přímo na místě získáš ID náramek s unikátním kódem, díky kterému se v chilloutové zóně u stánku Čistý festival můžeš připojit k internetu. Pokud nechceš využít internet, můžeš si na stánek dojít pro jeden ze skvělých dárků z našeho kontejneru. Všechny odpady z barevných košů úklidová četa sváží do speciálních velkých kontejnerů, které putují přímo k druhotnému zpracování.

Ke třídění odpadu návštěvníky pobídne také bubenická show v podání skupina Recyklas. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!