Workshop a koncert Školy moderního zpěvu

Workshop a koncert Školy moderního zpěvu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Už je to tady! Kytary.cz pořádají další setkání milovníků hudby. Tentokrát se jedná o workshop spojený s koncertem Školy moderního zpěvu. Vy, co se zajímáte o zpěv, nezapomeňte dorazit. Zjistíte, co se odehrálo ve výuce moderního zpěvu za posledních 30 let. Seznámíte se s novými technikami a získáte cenné rady.

Učte se od profesionálů

Akcí vás budou provázet lektoři ze Školy moderního zpěvu. Jedním z nich je také Lukáš Jinda, který učí zpěv, působí jako hlasový poradce a sám profesionálně zpívá. Své zkušenosti nabral na nejlepších hudebních školách ve světě a na workshopu v Praze se s vámi o vše podělí.

Chcete vědět, jak správně používat hlas při zpívání a mluvení? Máte nějaký konkrétní technický problém se zpěvem? Pošlete své otázky na e-mail: skola@modernizpev.cz. Na workshopu budou dotazy zodpovězeny.

Kdy a kam dorazit?

Vstup na akci je pro všechny účastníky zdarma. Cítíte-li, že tohle je akce přesně pro vás, pak neváhejte a okamžitě si zarezervujte místo. Kapacita je totiž omezená!

Workshop společně s koncertem žáků Školy moderního zpěvu se koná 24. 7. 2013 od 17 hodin v showroomu Kytary.cz (Mezi Vodami 23, Praha 4 – Modřany).

Speciální akce pro účastníky

Vy, co si vedle zpěvu občas rádi zahrajete na kvalitní akustickou kytaru nebo jiný hudební nástroj, dávejte pozor. Účastníci workshopu získávají 5 % slevu na nákup zboží vystaveného v prodejně.

Nenechte si ujít skvělou příležitost, jak se stát úspěšným zpěvákem, a přijďte mezi nás! Těší se na vás Škola moderního zpěvu a Kytary.cz.

Další informace se dozvíte na stránce http://workshop.kytary.cz/skola-moderniho-zpevu/

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!