Volnej průběh Crossem zpříjemní letní dny v Praze fanouškům kvalitní taneční hudby v podání CZ Djs

Volnej průběh Crossem zpříjemní letní dny v Praze fanouškům kvalitní taneční hudby v podání CZ Djs

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Pravidelná noc Volnej Průběh Crossem nabídne v sobotu 27. července další z "půltých" letních vydání. Představí se na něm rezidentní djs večera Rade, Nitrous a Stanzim, s hosty z Karlových Varů, zkušenými dji DResistem a Papayou.

Spodní stage pak jako vždy rozezní techno, house a jejich různé odstíny pod taktovkou festivalu Shotgun, zahrají na ní djs z liberecké formace Influence Collektive Mooris, Fireball, Zero a Luckyboi. Hudebně noc zůstává věrná své původní filozofii, Volnej Průběh stage nabídne nepřeberné množství kvalitních lámaných beatů: od halfstepu s autonomicem až po tanečně-deepové polohy tohoto stylu bez ohledu na rok vydání.

Dolní Shotgun stage pak přehlídku špičkových rovných beatů, jejichž jsou ostatně Influence Collektive djs neúnavnými propagátory. Po celý večer bude vstup do holešovického klubu zdarma.

Volnej Průběh Crossem 5,5 27.7. 2013, Cross Club djs: Rade, Nitrous a Stanzim (Volnej Průběh), D-Resist a Papaya (Deepness), Mooris, Fireball, Zero, Luckyboi ( Influence Collectiv)

Vstup zdarma/Free Entry

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Cross Club nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Cross Club

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!