Jamrock 2013 opět nezklamal

Jamrock 2013 opět nezklamal

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Tradiční hudební festival JamRock, pořádaný ve dnech 27. – 29.  června v Žamberku, se měl opravdu čím pochlubit. K poslechu hrály kapely české i zahraniční, dále pak tahouni jako jsou Tři Sestry, Vypsana Fixa, UDG, Kryštof, Tatabojs a v neposlední řadě Charlie Straight, BSP, Beatles rev. The Backwards nebo dokonce Chinaski.

JamRock byl pořádán v prostranství rozsáhlé louky u Aero klubu Žamberk a nutno podotknout, že počasí se vážně vydařilo. Festival byl rozdělen na dvě stage pod názvem YouTube stage a E2 stage. Nechci nijak snižovat úroveň kapel na YT stage, ale na E2 stage vystupovaly o chlup zajímavější kapely.  Asi největší bomba, která se na YouTube stage udála, bylo vystoupení Beatles rev. The Backwards v sobotu večer.  Čtyři borci ze Slovenska, kteří se snaží napodobit skupinu The Beatles, to opravdu rozjeli a někdy nebylo opravdu poznat, zda tam stojí chlapci ze sousední země nebo legendy z Beatles. Na festivalu bylo možno při poslouchání skvělé muziky provádět spoustu aktivit v různých místech. Například v Party Village bylo možnost absolvovat skok z 10 metrů díky rakouské společnosti Maybe. Dále jste si mohli zasoutěžit a vyhrát třeba tričko. Nabízely se další možnosti a atrakce pro účastníky festivalu, jako třeba jízda na plechovce, která napodobovala profláknutého býka.

Teď se ale vraťme zpět k hudbě. Na začátku článku bylo zmiňováno i slovo „zahraniční kapely“. V první řadě je třeba zmínit zástupce z Rakouska (Mr Wu, Georg Viktor Emmanuel),  Francie (The Wolfgangs), Itálie (Belladonna), Německa (DEZPERADOZ), Finska (Kärtsy) a již zmiňovaného Slovenska (Beatles rev. The Backwards). Opravdu se bylo celé tři dny na co dívat a hlavně slyšet kus pořádné muziky. Jako večerní zábava pro ty, kteří toho ještě neměli po náročném dni zadosti, zde byla připravena i Dru mand Bass DJ’s electronica show.

Tři dny plné hudby stály opravdu za to. Borci v podobě Chinaski, Kryštof a BSP opravdu nezklamali, další jim krutě šlapali na paty a vůbec se nenechali zahanbit. Byly to skvělé tři dny a už teď se můžeme těšit na další ročník s vidinou minimálně tak dobře nabitého line-upu jako letos. Takže za rok nashle :))

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!