Je libo jazz nebo radši rock&metal? Dva zajímavé workshopy v Praze

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Milujete hudbu a nemáte ještě program na první dva úterky v červenci? Přijměte naši pozvánku na dva exkluzivní workshopy pořádané serverem kytary.cz, největším prodejcem hudebních nástrojů v Čechách a na Slovensku.

Ricardo Curto a jazzový klavír – 2. 7.

Jazzový pianista, skladatel a pedagog světového formátu Ricardo Curto exkluzivně přijal pozvání vést workshop o jazzovém klavíru a jazzové hře obecně. V rámci workshopu si osvojíte nejen tradiční jazzový rytmus a harmonii, ale dozvíte se i o zbrusu nových harmonických konceptech a jejich začlenění do moderní hudby. V neposlední řadě si vyzkoušíte aplikaci nově nabitých poznatků v praxi přímo pod Ricardovým vedením!  

Kdy, kde, jak a kdo?

Workshop se uskuteční přímo v prodejně kytary.cz, na Děkanské vinici I. 1644 na Praze 4. Začátek je plánován na 17. hodinu a vítáni jsou všichni hudební nadšenci bez ohledu na jejich muzikantskou úroveň. Vstup je zdarma. Počet míst je však limitován, a proto doporučujeme zamluvit si místo včas, a to přímo na stránce pořadatele – workshop.kytary.cz/ricardo-curto.

Kytara v rocku a metalu – 9. 7.

Honza „Kirk“ Běhunek a Miloš „Dodo“ Doležal spojí své umění bleskové hry na kytaru a představí se vám v jedinečné improvizační show doplněné praktickým workshopem zaměřeným na vaše dotazy. Organizátorem akce je facebooková fanouškovská stránka Každý máme svůj styl a náš je rock a metal ve spolupráci s e-shopem kytary.cz. Více informací o workshopu Kytara v rocku a metalu naleznete také na webu pořadatele.

Kdy, kde, jak a kdo?

Workshop se uskuteční v úterý 9. 7. od 16 hodin v showroomu společnosti Kytary.cz, na adrese Mezi Vodami 23, Praha 4 – Modřany. Vstup je zdarma, akce je otevřena pro muzikanty všech úrovní. Svá místa v auditoriu si můžete rezervovat na workshop@kytary.cz.

Všichni příznivci kvalitní muziky jsou srdečně vítáni!

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!