Motosraz Kateřina 2013 se vydařil

Motosraz Kateřina 2013 se vydařil

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Na dvanáctý Motosraz Kateřina, který se konal ve dnech 14. až 16. června 2013, připravili pořadatelé spoustu zábavy. Ať to byly soutěže pro děti, ohňostroj, videoprojekce nebo ohnivá a bojová show. Další součástí Motosrazu byla spanilá jízda bikerů a slušně nadupaná sestava kapel. Na Motosrazu vystoupil také motocyklový kaskadér Pavel Vik alias MAX. Jeho performace neměla chybu a Max opět dokázal, že je mistrem svého řemesla. Počasí se vydařilo na tisíc procent.

Jediné, co motosraz narušilo byl vyválení motorky jednoho z bikerů, kdy to odnesla i jeho spolujezdkyně. Všichni včetně Pavla okamžitě pomáhali při ošetřování a oba zranění se posléze opět na motosraz mohli vrátit.

V pátek vystoupily kapely I.D.M.I., Gibbet, Doga a Neutral. Všichni si vychutnaly jejich skvělou muziku a snad jen stage umístěna nad jezerem lákala pogující vyzkoušet si skok do hlubin. Areálem zněl hardrock, voněla pečeně a proudem teklo pivo.

Druhý den se představily kapely Undergaters, Ganka, Vitacit, New Bells AC/DC Cover band a Monika Agrebi. Pro mužské oko byla pak připravená erotická show.

Motoklub Černí Jezdci vznikl v roce 2001 nejprve jako motoklub Černí Rytíři, kteří měli základnu v Choustníkově Hradišti. Motoklub zakládalo 5 bikerů a scházeli se nejdříve v motorestu Choustníkova Hradiště. Po motosrazu Kateřina v roce 2004 motoklub navštívili zástupci MC klubu, kteří nabídli jít cestou MC klubů (svá pravidla,...) Po společné debatě se několik z členů rozhodlo, že půjdou cestou MC a z motoklubu odešli. Po tomto rozhodnutí několika členů jít cestou MC, se motoklub Černí Rytíři přejmenoval na Černí Jezdci, kteří oficiálně pochází z Dvora Králové nad Labem.
 
Jedná se o motoklub, který pořádá pravidelně každý rok Motoples Černých Jezdců a Motosraz Černých Jezdců. Je to parta lidí, která ráda jezdí, sejde se nejen na silnici, ale i po odložení klíčků od mašiny, na nějakém tom pivku.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!