Green Småtroll a Green Monster společně přivítají léto

Green Småtroll a Green Monster společně přivítají léto

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


V jednom domě v centru Prahy se potkali na chodbě dva chlápci. Zjistili, že spolu sdílejí stejnou adresu, ale i zkušebnu, která byla v tom domě, protože oba byli a jsou frontmani kapel.

Jasně názorově vyhraněných kapel. A aby náhoda nebyla malá, obě mají v názvu slovo Green…

A i když to nejsou žádní vědátoři, napadlo je, že by se toho dalo využít a že by to mohlo bavit i další lidi. Jsou pro každou srandu a mají pocit, že hudba by měla lidi spojovat a ne rozdělovat.

Proto se rozhodli uspořádat Green Night, kde společně zahrají a jako host s nimi vystoupí Dj Buqi, známý to matador české reggae a ska scény, který se stal přirozeným propojovacím článkem s fanoušky Bohemians 1905, kterým zelená barva také nevadí.

Tou mladší a drzejší kapelou jsou Green Småtroll, hrajou deset let, mají cenu Anděla za ska a reggae za rok 2009 a ti vyzrálejší a pekelnější jsou Green Monster, kteří jsou pilířem tuzemské psychobilly scény a řežou do toho o tři roky víc.

Nezapomeňte dorazit na první Green Night, která se uskuteční v pražském klubu Rock Café dne 25.6.2013. Koncert začíná v 19:30 a vstupenky lze zakoupit za 150 Kč.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Rock Café nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Rock Café

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!