Český pivní festival 2013

Český pivní festival 2013

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Dne 16. května se otevře brána již šestého ročníku Rock´n ´beer festu. Pořadatelé tentokrát připravili hodně nabitý program. Účastníky festu čeká 17 dní toho nejlepšího z českých pivovarů plus to nejlepší od českých kuchařů, řezníků a pekařů. Festival se koná na Výstavišti v Praze Holešovicích a poskytne celkovou kapacitu až 10.000 míst k sezení.

V rámci festivalu vystoupí 45 soutěžních hudebních skupin a také a 5 koncertů kapel členů odborné poroty a také talkshow 7 pádů Honzi Dědka.

Kapely, které na festivalu Rock’n’Beer Fest představí se probojovaly z celkového počtu 220 kapel přihlášených do soutěže. Byly vybrány na základě nejlepšího pořadí v hodnocení jak odborné poroty, tak hlasování fanoušků webu Českého pivního festivalu a na facebooku Českého pivního festivalu. Odborná porota rozdala 9 divokých karet. Kapely, které budou mít dostatečnou podporu od fanoušků, do morku kostí rozebere odborná porota. Její názor vás možná bude hodně zajímat. Kdo teda v porotě zasedne? Jsou to Lenka Dusilová, Míša Maurerová, Zlata Kinská, Michal Hrůza, Vojta Dyk, Michal Novák, Daniel Anděl a Tomáš Král.

A na jaké kapely se můžeme těšit? Třeba na kapelu Michala Hrůzy, či na kapelu The Switch nebo Natural, také na Lenku Dusilovou, Viktora Dyka nebo na kapelu Malashnikow.

Český pivní festival 2013 je zkrátka festival, na kterém nesmíte chybět!

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 
Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!