Žižkovská Smršť již po třinácté rozezvučí Parukářku!

Žižkovská Smršť již po třinácté rozezvučí Parukářku!

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Pořádnou porci pečlivě sestaveného hudebního menu si budete moci vychutnat 24. a 25. května na žižkovském kopci Parukářka. V pátek 24. května v sedmnáct hodin zde odstartuje již 13. ročník dvoudenního hudebního festivalu Žižkovská smršť. Vstupné na tuto dvoudenní akci je zdarma.

Parukářka se během letošního ročníku open air festivalu rozezní hudbou mnoha poloprofesionálních a profesionálních kapel a orchestrů nejrůznějších žánrů a uskupení, a to v pátek od 17.00 – 22.00, v sobotu pak od 13.00 – 22 hodin.

„Těšit se můžete mimo tradičního vystoupení 50-ti členného orchestru ZUŠ Prahy 3, který dal festivalu jméno, na kapely Chocofly, Nano Illusions, Magnum Jazz Bigband, Chamber Worcester, Megaphone, Votchi, Eriku Fečovou, Žáhu a mnoho dalších,“ říká Michaela Volfová z pořadatelského občanského sdružení ProDech.

Festival pořádaný občanským sdružením ProDech se letos uskuteční za podpory Městské části Praha 3 a internetového obchodu GoSherman.cz. Mediálním partnerem festivalu je Rádio 1. Vstup bude jako každoročně zdarma!

Kompletní program a podrobné informace najdete na www.zizkovskasmrst.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!