Rocková Lipnice ve znamení sedmnáctek

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


17. ročník open air festivalu ROCKOVÁ LIPNICE se uskuteční v sobotu 17. července 2010 v amfiteátru pod hradem Lipnice nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod, kraj Vysočina. Letošní rok bude ve znamení sedmnáctek  - 17. ročník a  17. července.

Pro 17. ročník festivalu Rocková Lipnice si pořadatelé připravili po loňském úspěchu tzv. „večírek pro nedočkavé“. Uskuteční se již v pátek 16. července  od 19.00 hodin v pivním stanu a vystoupí na něm jedna z místních rockových kapel. Ve stanu bude dostatek prostoru a k posezení poslouží i větší část amfiteátru. Na tento večírek je vstup ZDARMA, zároveň budete mít ještě poslední možnost koupit si lístky na festival za zajímavou cenu.

V sobotu 17. 7. 2010 bude pro návštěvníky areál otevřen od 10.00 hodin.Samotný program začne ve 12.00 hodin na hlavním pódiu v amfiteátru a ukončení celého festivalu je plánováno v pozdních nočních hodinách. Pro letošní ročník byli opět vybráni účinkující z mnoha hudebních žánrů. Vystoupí MIG 21, ŠKWOR, DOGA, RYBIČKY 48, KRUCIPÜSK, MŇÁGA A ŽĎORP, MANDRAGE, ATARI TERROR a další dvě kapely z řad méně známých interpretů, pořadatelé dávají prostor začínajícím hudebníkům. Světelská kapela ADRIEN rock, která v minulém roce hrála na večírku pro nedočkavé, letos vystoupí na Rockové Lipnici 2010 v sobotu na hlavní scéně. Festival zahájí humpolecká kapela PÁTRAČI-rock funková kapela zakládající si na svém patriotismu k Humpolci Do role moderátorů festivalu letos organizátoři opět obsadí známé moderátory z českých rádií.  Další aktuální informace o přípravách a realizaci letošního ročníku najdete na webových stránkách www.rockovalipnice.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!