Česká univerzitní miss odstartovala v SaSaZu

Česká univerzitní miss odstartovala v SaSaZu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Ve čtvrtek 25. dubna večer byl v pražském klubu SaSaZu zahájen první ročník charitativního projektu ČESKÁ UNIVERZITNÍ MISS. V rámci této show a party byl představen projekt médiím a široké veřejnosti, a také se poprvé dohromady ukázalo 27 semifinalistek soutěže, které byly vybrány na castinzích v Praze, Brně a Ostravě.

Během večera se semifinalistky předvedly při fashion show v plavkách a šatech od předního českého stylisty a vizážisty Pavla Filandra. O hudební vystoupení se postarala aktuální hvězda hitparád zpěvačka Mista, Dj N´Zym a DJane Batlle Lady, žačka slavného Dj Rockstara.

Dynamickou show provedl slavný český moderátor a herec Miroslav Šimůnek. Nechyběla ani porota, ve které zasedl například herec Marek Vašut, vícemiss ČR 2009 Lucie Smatanová, herec Lukáš Hejlík a další. Tato porota, složená z partnerů soutěže a významných osobností, vybrala ze semifinalistek jednu favoritku Julii Řehákovou, která postoupila přímo do finále. Finále se uskuteční v listopadu 2013. Porotou se stali i hosté party, kteří zvolili druhou finalistku Andreu Březovičovou. Finalistek bude celkem 12, deset zbývajících bude vybráno v semifinálovém kole.

Pořadatelem, společností Expansia, byla v březnu vyhlášena doprovodná soutěž Univerzitní Miss Online 2013. O vítězce rozhodla částečně oblíbenost fotografií soutěžících na facebookových stránkách soutěže a částečně „online porota“. Tato soutěž byla ukončena v sobotu 20. dubna 2013. Vítězkou se stala studentka ČZU Eva Drsová, která svou korunku od společnosti Šenýr Bijoux s.r.o., dostala během zahajovací show v SaSaZu.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

SaSaZU nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: SaSaZU

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!