Visací Zámek křtí novou publikaci

Visací Zámek křtí novou publikaci

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Legendární punková skupina Visací Zámek právě oblažuje své fanoušky na jarním turné. V rámci této šňůry pokřtí již zítra v pražském klubu Vagon novou publikaci s názvem Visací Zámek  - zamklej na třicet západů.

Autorem knihy se stal Antonín Kocábek a vyšla pod vydavatelstvím Maťa. Jedná se o 11. svazek z edice Rock & Pop. Na její tvorbě spolupracovala řada hudebních publicistů, pamětníků, recenzentů a především členové a management kapely Visací Zámek.

Skoro úplně pravdivá historie tří desetiletí skromné, ale nejlepší české punkové kapely“.

Visací zámek zažil během své dlouhé kariéry mnoho radostí, ale i strastí. Jejich počátky během komunistické éry nebyly nijak jednoduché. Problémy s texty, vizáží a koncerty vedly i ke změně názvu a zakázání činnosti. Přesto se mladí punkeři nevzdali a v původní sestavě vydrželi až do současné doby. Proslulé hity Dopravní značky, Traktor či Vlasta znějí dodnes napříč celou republikou.

V loňském roce oslavili své 30. narozeniny opravdu velkolepým koncertem a nyní přichází čas důkladněji zmapovat minulost pro budoucí generace. Biografie Visacího Zámku je opravdu zajímavou a takřka napínavou četbou, která zaujme všechny jejich fanoušky a přinese nové skutečnosti ze života nestárnoucích punkerů.

Knihu můžete zakoupit na koncertech nebo v distribuci knihkupectví Kosmas. Nezapomeňte dorazit na zítřejší křest v klubu Vagón a užít si pořádně punkový večírek.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 
Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!