Rock for People doplňuje nabitý playlist

Rock for People doplňuje nabitý playlist

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Hradecký festival oznámil další zahraniční interprety. Těšit se můžete na americké rockery The Gaslight Anthem! Jejich tvorba je ovlivněná punkem, ale i Brucem Springsteenem. Nezdá se Vám tato kombinace? Přesto jí dokázali skloubit s maximální pečlivostí a získat si díky ní svůj vlastní zvuk. V roce 2006 se Brian Fallon setkává s bubeníkem Bennym Horowitzem, basákem Alexem Levine a následně s kytaristou Alexem Rosamiliou. Původní kapela This Charming Man mění název a vznikají The Gaslight Anthem! V současné době mají na svém kontě již čtyři alba a stali se fenoménem.

Pro příznivce dubstepu letos přijede zahrát izraelský producent a DJ Borgore. Řadí se k nejlepším postavám současné elektronické taneční scény. Díky své originalitě si získal fanoušky po celém světě. Jeho remixy a kooperace sahají od M.I.A. přes Britney Spears po Metallicu či Bring Me the Horizon. A loni se vokálního partu v tracku Decisions i herecké účasti na videu ujala americká megastar, herečka a zpěvačka Miley Cyrus.

Po třech letech se na Rock for People vrací skupina Block Party. V loňském roce vydali již čtvrté album nazvané jednoduše Four. Kapela před nedávnem projela Austrálii a některé asijské země a podle všech dostupných zpráv se nachází v dokonalé kondici. Takže je jasné, že se v Hradci máme opět na co těšit.

Nakonec potěšíme i fanoušky tvrdších žánrů. Až z dalekého Japonska dorazí partička Deathgaze, která se inspiruje zejména britským punkem a metalem.  Kapela má za sebou 5 alb a několik singlů, a stále se rozšiřující nyní již mezinárodní fanouškovskou obec. Zajímavý detail je, že všichni používají sedmistrunné kytary, Ai nyní i jednu osmistrunnou. Jejich exotický nářez určitě přivede všechny vlasaté fanoušky do varu.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!