Dnes odstartoval historicky první jarní Designblok Premier Fashion Week

Dnes odstartoval historicky první jarní Designblok Premier Fashion Week

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Jarní Designblok Premier Fashion Week dnes startuje. Přehlídky budou probíhat  do něděle formou salónních přehlídek a showroomů, které proběhnou buďto přímo v buticích, nebo formou salónních přehlídek v galerii Křehký v pražských Holešovicích. Místo pražské šunky, k jejíž výrobě původně továrna, kde je galerie Křehký umístěna, sloužila, budou mít návštěvníci v této galerii uměleckého designu možnost sledovat autorský svět české i zahraniční módy.

„Cílem uspořádání jarního Designblok Premier Fashion Weeku je nejen seznámit klienty s novými jarními/letními kolekcemi, ale především ukázat i prekolekce na podzim zima, a tím dostát sezónnosti přehlídky, která je v zahraničí běžná.“ Říkají o cíli Designblok Premier Fashion Weeku jeho kurátoři Jana Zielinski a Jiří Macek.  Prekolekce na podzim zima budou moci hosté shlédnout nejen na jednotlivých přehlídkách, ale také na závěrečném Premier gala v zámku Trója, které bude právě podzimu zimě věnované. V rámci gala bude vyhlášena i Cena šéfredaktorů za nejlepší módní kolekci a nejlepší kolekci šperku. Vítězové své prvenství budou mít možnost obhájit na podzimním Designblok Premier Fashion Weeku. 

Jednotlivé přehlídky jsou na pozvánky. Pro veřejnost je ale určen nedělní pop up shop v galerii Křehký od 11:00 do 18:00, kde budou k vidění všechny představené kolekce.  Jako speciální akce připraven rovněž v galerii Křehký šperkařský brunch, kde nejnovější kolekce představí a v rámci pop-up shopu návštěvníkům nabídne rodinná firma Beldafactory, první dáma českého šperku Eva Eisler se svou novou kolekcí Wabi Sabi, Věra Nováková s premiérovou kolekci ze stříbra a drahých kamenů Exploze, zárodek nové kolekce Le Grand Jeu předvede Janja Prokić, představí se také Kristýna Španihelová s kolekcí z cyklu Anima. V neposlední řadě pak návštěvníci uvidí premiérově šperky značky Zorya Zdeňka Vacka a Daniela Pošty volně navazující na úspěšnou kolekci Virus.

Více

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!