Reklama, reklama, samá reklama - Noc reklamožroutů 2013

Reklama, reklama, samá reklama - Noc reklamožroutů 2013

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


RE..KLA..MA! To je jeden z důvodů proč nezapínám TV. Dalším důvodem je to, že tam stejně nikdy nic nedávají! Že ale není reklama jako reklama nás po roce opět přesvědčí Fénix Noc reklamožroutů. Tato reklamní show se do České republiky vrací s téměř třemi stovkami spotů z padesáti zemí světa. (Letošek se pyšní speciálním blokem reklamy ze 60. let)

Můžeme se těšit na to nejlepší z britské či rumunské reklamy, ulítlé japonské reklamy, velký soubor reklamy AXE, inspirace STAR WARS, nejnovější reklamy CHANEL a ARMANI nebo peruánskou čokoládu CUA-CUA. Reklamní maniaci a milovníci vtipných a kreativních spotů tak budou mít žně!

NOC REKLAMOŽROUTŮ už ale není jen nepřetržitý proud reklam a bláznivích videí. Připraveno je také mnoho doprovodných akcí, DJ-ských vystoupení, speciálních nabídek a firemních reklamních stánků.

Tentokrát bude show Noc reklamožroutů probíhat v Praze (22.3. v 19:00) a Brně (29.3. 19:00). V Praze noc probdí diváci v kině Premiere Cinemas Park Hostivař. V Brně se místem reklamy stane klub Fléda.

Vstupenky na obě Noci reklamožroutů jsou již v prodeji a koupit je můžete za 150 Kč (pokud jste student) nebo za plné vstupné 250,-

Takže šílenci, vzhůru do toho a vzhůru až do rána! (Více na: http://www.reklamozrouti.cz)

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!