Divadlo Archa bude svědkem koncertu Erik Truffaz Quartet feat. Anna Aaron a Sophie Hunger

Divadlo Archa bude svědkem koncertu Erik Truffaz Quartet feat. Anna Aaron a Sophie Hunger

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


V rámci Švýcarského jara vystoupí 12. března na prknech divadla Archa neúnavný novátor Erik Truffaz v doprovodu svého kvartetu se speciálním hostem Annou Aaron a originální písničkářkou Sophie Hunger.

Erik Truffaz není českému publiku nijak neznámý.Významný francouzský jazzový trumpetista v Čechách odehrál nesčetně koncertů téměř se všemi svými projekty. Jeho hudba je inspirovaná hip-hopem, rock'n'rollem a acid jazzem. Kvartet skládající se z výjimečných muzikantských individualit Marcello Giuliani, Marc Erbetta a Patric Muller tentokrát přizval ke spolupráci objev švýcarské nezávislé scény zpěvačku a multi-instrumentalistku Annu Aaron.

Sophie Hunger si za velice krátkou dobu vydobila pozici nepřehlédnutelné písničkářky, která svými originálními aranžemi a autentickým přednesem získala posluchače po celém světě. Také ona si získala v Praze velkou popularitu. Vystoupila zde nejen jako předskokan tohoto autora, ale i s vlastní show. Zahrála si i na Glastonbury festivalu. Její písně jsou natolik osobité a charakteristické, že si získává srdce mnoha fanoušků.

Tento velice zajímavý a nabitý koncert Vám přináší Švýcarské jaro a Rachot production. Divadlo Archa se stane tento večer místem, které nemůžete jen tak přejít.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 
Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!