Čínský národní cirkus zavítá v březnu se svou show do ČR

Čínský národní cirkus zavítá v březnu se svou show do ČR

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Čínští akrobaté patří ve svém oboru k nejlepším na světě. Jejich úchvatné výkony, a to pouze s tělem a běžně známými rekvizitami, vzbuzují úžas a obdiv. Vzpírání, žonglování a točení talíři, „vnitřní síla“ Chi Kung, díky které se akrobaté stávají imunními vůči čepelím dýk, hadí muži a ženy, stoje na rukou a salta, kouzlení a Chiao Ti – zápasy a simulace zvířecích pohybů v bojových tancích... Příležitost vidět na vlastní oči v akci skutečné mistry tradiční čínské akrobacie budou mít v březnu i diváci v České republice! V rámci velkého evropského turné FENG SHUI Životní harmonie od 19. do 24. března v Brně, Ostravě, Ústí nad Labem, Pardubicích a v Praze vystoupí legendární Čínský národní cirkus.

Čínský národní cirkus není fyzicky existující cirkus, ale spíše pečeť kvality, značka, která je propůjčována vybraným skupinám akrobatů, kteří ve světě reprezentují 2000 let starou kulturu. V Číně existuje přibližně 1 000 cirkusových škol, 50 nejlepších tvoří něco jako „první ligu“. Čínská cirkusová škola je naprosto srovnatelná s výcvikovým střediskem vrcholového sportu. Společně pod jednou střechou v nich žije až 400 lidí, od žáků až po mistry akrobacie. Virtuózní a technicky dokonalí umělci z těchto líhní talentů se pak rok co rok prezentují v programech Čínského národního cirkusu.

Čínský národní cirkus každý rok představuje evropskému publiku novou show, produkce bývají zaměřeny na příběhy z Číny a o Číně, o čínských hrdinech, spirituálních pilířích „Říše středu“ a také o cestách k nim. Letošní program s názvem FENG SHUI Životní harmonie sklízí úspěchy na všech dosavadních zastávkách turné. Diváci odměňují akrobaty dlouhotrvajícím potleskem po každém čísle a na závěr nechybí mohutná standing ovation. Celkem akrobaté absolvují přes 120 vystoupení po celé Evropě, včetně šesti v České republice

Ceny vstupenek začínají na 390 korunách.

Termíny představení:

19. 3. 2013 od 19:00 hod. – BRNO, Hala Vodova
20. 3. 2013 od 19:00 hod. – BRATISLAVA, NTC
21. 3. 2013 od 19:00 hod. – PARDUBICE, ČEZ ARÉNA
22. 3. 2013 od 19:00 hod. – OSTRAVA, ČEZ ARÉNA
23. 3. 2013 od 14:00 hod. a 19:00 hod. – PRAHA, Kongresové centrum
24. 3. 2013 od 19:00 hod. – ÚSTÍ NAD LABEM, Zimní stadion

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!