Masters of Rock nabízí slušnou porci metalu

Masters of Rock nabízí slušnou porci metalu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Masters of Rock patří k jednomu z největších metalově a rockově zaměřených festivalů v České republice. I letos zde návštěvníci uslyší a uvidí špičku těchto světových žánrů. Přinášíme několik zpráv z tábora jednotlivých vystupujících.

Avantasia se chystá na vydání svého nového počinu. Vyjít by mělo 30 března a tvůrce Tobias Sammet se pochlubil nejen jeho obalem, ale i zúčastněnými hosty. Obal má na starosti Rodney Matthews, který tvořil pro Nazareth, Scorpions či Magnum. Již nyní víme, že na desce se objeví zpěvák Pretty Maids Arjen Lucassen, frontman Mr. Big Eric Martin, Bill Byford ze Saxon, Michael Kiske z Unisonic, ex- Helloween nebo Joe Lynn Turner z Deep Purple.

Lordi natočili v Praze videoklip k písni The Riff. Jde o pilotní singl z jejich nové desky, která vyjde 1. března. Natáčelo se v pražském supermarketu Albert.

Amarathe vydá v březnu svou druhou desku The Nexus. Stejnojmenný singl již byl vypuštěn a kapela se představí 22. března ve Zlíně společně se Stratovarius.

Moonspell si pro červencovou show na Masters of Rock nacvičí a nám zahrají pouze věci ze svých prvních dvou kultovních a u fanoušků, stejně jako kritiků veleúspěšných alb „Wolfheart“ (1995) a „Irreligious“ (1996).

Mezi další potvrzené kapely patří také Prong, Accept, The Exploited, Dragonforce, Arkona, Grave Digger, Epica, Devin Townsend Project, Leningrad Cowboys, Rage, Waltari a mnoho dalších.

Kompletní seznam účinkujících naleznete v nabídce Festivaly.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!