Jessie Ware roztancuje Prahu

Jessie Ware roztancuje Prahu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Britská zpěvačka Jessie Ware zavítá v rámci svého celosvětového turné osvěžit vody soulu, popu, R a hip-hopu i do České republiky. Těšit se na ní můžeme již 21. března v pražském klubu Palác Akropolis.

Jako malá poslouchala Arethu Franklin, Franka Sinatru, Ellu Fitzgerald a úplně poprvé si veřejně zazpívala první sloku vánoční koledy v deseti letech. Hudba pro ní znamená čisté emoce. Nedávno ji vyšlo úplně první album Devotion (UK Top 5), na kterém zaslechnete pecky jako Running, 110% nebo Wildest Moments, které často zaznívají i v tuzemských rádiích. Kritici Ware chválí, že hudba a tvorba hudby samotné jsou pro ní na předním místě, že netouží po prvoplánovém zviditelnění sebe sama. Ware se ale nebojí své parádní soulovky obohatit troškou kvalitního popíku – ovšem strach nemá ani z hip-hopu a R’n’B, z čehož vznikají zajímavé a skvěle poslouchatelné crossovery. Někteří kritici považují Ware za chybějící pojítko mezi Adele, DJem SBTRKT a Sade. Ware právě jede turné v USA, čeká ji Velké Británie a Austrálie, a pak se přesune i do kontinentální Evropy.

„Jessiino album Devotion je jedním z našich nejoblíbenějších, které v roce 2012 vyšly. Jessie Ware je fascinující umělkyně, těšíme se na její pražskou show, která bude především o hudbě, síle emocí a jejich spojení,“ řekl jeden ze zástupců pořádající agentury Fource Entertainment.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Jessie Ware

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!