Žižkovská noc nabízí otevřený kulturní prostor

Žižkovská noc nabízí otevřený kulturní prostor

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Jeden z největších pražských hudebních festivalů se kvapem blíží. Samozřejmě mluvíme o Žižkovské noci, která v rámci jednoho vstupného nabídne program v 18 klubech. Vystoupí více než 100 kapel a DJs. V každém klubu bude připraven žánrově pestrý program a vybrat si tak může opravdu každý.

Poslechnout si můžete žánry rock, pop, rock'n'roll, punk, hardcore, metal, grind, ska, reggae, hip hop i folk. Vedle ověřených a úspěšných kapel dostávají prostor také začínající či méně známí interpreti. Pořadatelé tímto sázejí na budoucí generaci a především se snaží podpořit někdy neprávem přehlížené umělce.

Odehrály se již dva ročníky a především ten minulý si získal neskutečnou pozornost návštěvníků i médií. Plně obsazené kluby byly jednoznačným důkazem, že občané města Prahy mají stále velkou chuť na pořádný hudební odvaz.

V minulých letech si návštěvníci poslechli Hentai Corporation, Rattle Bucket, Imodium, Discoballs, Dymytry, Niceland, Till We Drop (HU), The Dodoz (FR), Dirty Blondes, Koblížky a mnoho dalších. Všechny kluby spojuje jejich blízké umístění, a proto si během večera můžete vychutnat nejednu hudební lahůdku.

Vzhledem k velkému množství účinkujících nabízíme pouze malou ochutnávku. Těšit se můžete na Jamese Cola, Bounce! Bounce! (Kay & Tvzex Sunshine), Čokovoko, Zoči Voči, Prague Conspiracy, Discoballs, Uraggan Andrew, Suffocate With Your Fame, Saved By The Fortune, NVÚ, SPOTS, Civilní Obranu, Záviše, Spreading Dread, Rattle Bucket, Holden Caulfield a mnoho dalších.

Za vstupné zaplatíte pouze 100 Kč do 18:00/ 150 Kč od 18:01. Tato cena platí pro vstup do všech klubů. Letošní novinkou je set vstupné + ubytování za 300Kč. Navštívit tuto akci díky tomu mohou i mimopražští posluchači.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!