Britská naděje Candy Says vystoupí v Paláci Akropolis

Britská naděje Candy Says vystoupí v Paláci Akropolis

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Únorové Euroconnections nabídne v rámci svého programu mladičkou kapelu Candy Says. Koncert se uskuteční 21. 2. v pražském klubu Palác Akropolis. V roli předkapely se představí česká partička Ille.

Candy Says je složená z již ostřílených muzikantů a pohybuje se v žánru indie popu nebo lofi- popu. Název si můžete spojit zejména se slavnou písní od Velvet Underground, k jejichž odkazu se tahle skupina hlásí. V čele stojí půvabná zpěvačka Juju Sophie, která dodává muzice francouzský šarm.

Momentálně připravují své debutové album a chystají se vtrhnout na pole hudebních festivalů. I přes velkou konkurenci věříme, že se to téhle nadějné kapelce úspěšně povede. Jestli chcete slyšet novodobé Velvet Underground dnešní doby, neváhejte zavítat na jejich vystoupení.

V čele Ille stojí zpěvačka Olga Königová, známá ze skupiny Obří Broskev. V produkci Dušana Neuwertha (Tata Bojs, Umakart) natáčí v roce 2010 EP V rekvizitách. Titulní píseň je nazpívána společně s Jaromírem Švejdíkem (Priessnitz, Umakart, Bombers). Na minidesce se podíleli Luboš Malina a Luboš Novotný z Druhé trávy, Tomáš Neuwerth (Nierika, LU,Umakart) a Canny.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!