Epic Chants Tour 2013: Prahu a Brno čeká v březnu strhující scénická show

Epic Chants Tour 2013: Prahu a Brno čeká v březnu strhující scénická show

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Píseň My Heart Will Go On provázející vrcholnou scénu v Titanicu, Vangelisův Conquest Of Paradise z historického filmu 1492, Kiss Of A Rose z filmu Batman Forever, She z romantického Notting Hillu... Nejen legendární hity známé ze stříbrného plátna, ale také řada dalších slavných melodií tak, jak jste je ještě neslyšeli – ve stylu mystických gregoriánských chorálů! 

Fenomenální vokální uskupení Gregorian přijíždí do České republiky s novým programem mistrně propojujícím rockové a popové evergreeny i aktuální novinky s podmanivou chorálovou hudbou a nejmodernější scénickou show. Dva exkluzivní koncerty v rámci evropského Epic Chants Tour 2013 se konají – 24. 3. v Praze a 28. 3. v Brně. Poprvé „live“ zazní písně z nového alba Gregorian nazvaného Epic Chants a samozřejmě také stálice z jejich bohatého repertoáru. Jedinečnou interpretaci zpěváků Gregorian ještě umocní výrazný hlas britské zpěvačky a skladatelky Amelie Brightman, která je hostem turné.

Hudební fenomén Gregorian se zrodil před více než deseti lety. S nápadem propojit gregoriánský chorál s moderní hudbou přišel na začátku 90. let hamburský hudební producent Frank Peterson. Spolu s Michaelem Cretuem tehdy stvořil projekt Enigma. Koncem 90. let se rozhodl svou myšlenku oživit a pověřil tým zkušených tvůrců přepracováním aktuálních hitů popmusic do stylu, který se blíží zpěvu středověkých mnichů, gregoriánskému chorálu – odtud je také odvozen název skupiny Gregorian. Hned první album Masters of Chant, vydané v roce 1999, zaznamenalo mezinárodní úspěch. Během desetiletí se Gregorian s více než šesti miliony prodaných alb stali velmi žádaným a vyhledávaným souborem. Jejich koncerty vidělo přes 1,3 milionu lidí, ve svém žánru nemají konkurenci.

Termíny koncertů GREGORIAN – Epic Chants Tour 2013 v ČR:

24. 3. 2013 od 19:00 hod. – PRAHA, Kongresové centrum Praha
28. 3. 2013 od 19:00 hod. – BRNO, Hala Vodova

Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v celé síti TICKET ART – online na www.ticket-art.cz nebo v jednom z více než 480 prodejních míst po celé ČR. Ceny vstupenek: 1 390 Kč, 1 190 Kč, 990 Kč, 790 Kč a 590 Kč.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!