Grave Digger se řítí na Prahu

Grave Digger se řítí na Prahu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Legenda německého i světového metalu Grave Digger vystoupí 3. února v pražském klubu Matrix. V rámci tohoto koncertu sebou přivezou i německé skupiny Majesty , Wizard a Gun Barrel. Tato zajímavá metalová přehlídka nesmí uniknout Vaší pozornosti.

Grave Digger se na pódiích objevují již neskutečných třicet let. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších metalových skupin. V nedávných minulých letech ohromili deskami Ballads of a Hangman nebo The Clans Will Rise Again. Po odchodu obou kytaristů se vrátili s čerstvým kytarovým mágem Axelem Rittem. V současné době o sobě dali vědět zejména poslední v pořadí již šestnáctou deskou Clash Of The Gods. Hlavní hvězdou jejich show se jistě stane frontman Chris Boltendahl. V textech se objevují odkazy na literaturu, mytologii a historii. Připravte se na pořádný a temný zážitek.

Majesty jsou značně mladší skupinou, přesto již mají nemalé zkušenosti. Dohromady se dali roku 1998. Jejich desky od začátku získávali velice pochvalné recenze a kapela si zahrála i na festivalu Bang Your Head.

Wizard vznikli již roku 1989 jako německá odpověď na Manowar. Jejich texty se zaměřují na války, bitvy a mytologii. Zahráli si i na festivalech  Wacken Open Air nebo Bang Your Head.

Gun Barell mísí metal společně s rock´n´rollem v té nejšpinavější formě. Rovněž i tato kapela má za sebou mnohaleté a zajímavé koncertní zkušenosti.

Zkušené a světoznámé metalové sebranky od našich sousedů Vás zvou na těžký kovový večer. Předprodej vstupenek je zajištěn v běžných předprodejích v ceně 590 Kč. Koncert pořádá agentura Pragokoncert.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!