Punková legenda The Vibrators opět v Lucerna Music Baru

Punková legenda The Vibrators opět v Lucerna Music Baru

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Příznivci klasického punku se mohou za pár dní těšit na legendární britskou kapelu The Vibrators. Stalo se již tradicí, že tato populární banda vystupuje začátkem roku v Praze. Letos se tak stane 29. ledna v pražském Lucerna Music Baru.

Vznik kapely se datuje již do roku 1976. Tehdy se dali dohromady kytarista a zpěvák Ian „Knox“ Carnochan, basák Pat Collier, kytarista John Ellis a bubeník Eddie. Poprvé vystupují jako předkapela The Stranglers. Později si zahráli po boku Sex Pistols v 100 Clubu a na legendárním 100 Club Punk Rock Festival. První singl We Vibrate je jednou z prvních vydaných punkových skladeb.

Během Dlouhé kariéry vydali 19 alb a zúčastnili se turné s Iggy Pop, Ian Hunter nebo Die Toten Hosen. Jejich písně převzali The Exploited, U.K. Subs, GBH či R.E.M. I po dlouhé době koncertování mají stále plno energie.

V roli předkapel se představí Plexis a Dreadrot. Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejích nebo Lucerna Music Baru. Jejich cena je 200 Kč. Na místě bude 250 Kč.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!