Kryštof vyprodal ostravskou arénu

Kryštof vyprodal ostravskou arénu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Úspěšná česká kapela Kryštof vydala v loňském roce dobře přijaté album Inzerát. Samozřejmostí se muselo stát turné k tomuto počinu, které narostlo do obřích rozměrů. Přestože Kryštof Agrofert tour se odehraje až v únoru, již nyní hlásí ostravský koncert vyprodanou kapacitu stadionu. Není se čemu divit, jedná se o domácí prostředí a kapela zde má velké fanouškovské zázemí.

Díky této nepředpovídatelné záležitosti se rozhodl Kryštof potěšit své moravské příznivce a přidal nový koncert do Opavy. Ten se uskuteční na konci příprav a bude se jednat o generální zkoušku za přítomnosti lidí.

O kvalitě nových písní se můžete přesvědčit nejen 13. února v Opavě a 15. února v Ostravě. Na své si přijde i 20. února Brno a 22. února Praha. Vstupenky jdou velice rychle na odbyt, proto neváhejte s jejich nákupem.

Album Inzerát vyšlo po tříleté odmlce od posledního počinu Jeviště. Stejnojmenný první singl ihned zaútočil na přední pozice v hitparádách a kritici jsou novou tvorbou nadšeni. Pomohl tomu i významný producent a držitel Grammy Yaron Fuchs, který se na novém materiálu podílel.     

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!