Rock 'n' rollová skupina SEGMENT zavítá na Teplickou rockovou noc

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Rock 'n' rollová SEGMENT zavítá 25.5.2013 na Teplickou rockovou noc. Zahrají svoje největší pecky, takže je určitě na co se těšit. Vznik hudebního seskupení SEGMENT sahá na počátky 21. Století. Původní sestava nahrála dvě CD a odehrála mnoho koncertů a několik soutěží po celé republice. Poté prošla změnou v obsazení, žánru a neposlední řadě také anglického jazyku v textech, které  začala používat z důvodu lepšího splynutí s muzikou.

Na podzim 2010 kapela zažívá první větší úspěchy. V prosinci 2010 se SEGMENT stal vítězem soutěže Skutečná liga které se zúčastnilo 172 kapel z celé ČR a Slovenska. Tím  se před kapelou otevřely možnosti vystoupení na velkých festivalech, které dostaly Segment do širšího povědomí fanoušků.

Od začátku působení až dosud prezentuje kapela svoji čistě autorskou tvorbu. Po několika změnách v obsazení postů kapela vystupuje v současné pěti-členné sestavě. Tato mladá holešovská banda je známa především díky jejich živým vystoupením. Styl kapely je často přirovnáván k tzv. nové vlně amerického heavy metalu. Klasický rockový zvuk okořeněn houslemi, quintet vokály a provokativní image. Takže takový je nový formát Segment hudby, kterou budete moci slyšet!

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!