100°C slaví 15. narozeniny novým klipem z prostředí automobilových závodů

100°C slaví 15. narozeniny novým klipem z prostředí automobilových závodů

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Skupina 100°C přichází s novým materiálem. Singl Nobody Feels Good z připravované desky kapela představuje v netradičním videoklipu z prostředí automobilových závodů. K patnáctému výročí nadělují 100°C ke skladbě ještě dva remixy renomovaných producentů.

Děj videoklipu vychází z textu skladby, který vypráví o problematickém vztahu otce a syna. Příběh na téma neporozumění a přehnaného otcovského očekávání se rozvíjí v prostředí automobilových závodů. Klip plný dynamických střihů rozpracovává příběh závodníka v kolotoči rychlých aut, pomíjivého mediálního zájmu a slávy.

Jednu z hlavních rolí si zahrál Jiří Johánek, otec frontmana Jakuba Johánka. Ve snímku ztvárnil nekompromisního šéfa závodní stáje a otce, který je pro své cíle schopen udělat cokoli a to bez ohledu na zájmy svého syna. Záběry z prostředí závodní stáje pak odhalují vztah otce a syna mimo svět automobilových klání.

Natáčení se realizovalo na rakouském Red Bull Ringu a v depu brněnského Masarykova okruhu.  Klip režíroval a střihal agilní autor mnoha klipů českých skupin, baskytarista 100°C Ondra Urbanec (Support Lesbiens, Tonya Graves, Wohnout). „Dělat klipy pro 100°C je něco vyjímečného a nedá se to srovnávat s žádnou jinou mou prací. Vizuál k Nobody Feels Good je opět něco nového, co u nás nemá obdoby, takže se všichni těšíme na reakce fanoušků,“ dodává Ondřej Urbanec, baskytarista 100°C.

Skladbu produkoval Jakub Johánek, mixoval a koprodukoval respektovaný producent Aleš Hyvnar (Al Yaman, ex Cartonnage) a remixové verze spíchli Petr Míkovec a Dj Revize.

Patnáct let fungování kapely oslaví 100°C 25. prosince tradičním koncertem v rodných Mariánských Lázních v klubu Na Rampě, kdy se na skok vrátí ze studijní stáže ve Slovinsku bubeník Filip Johánek. Na pódia se kluci vrátí s novým repertoárem na jaře.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!